reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Ja też badam, bo mam stwierdzone gruczolakowłókniaki. Pamiętam tę panikę, jak wyczułam pierwszego 🫨 Ale są na tyle małe, że lekarz mówił, że nie ma co na razie robić biopsji. Teraz jakoś właśnie powinnam się już umawiać na kontrolne USG 🤔
W sumie i ja powinnam bo przy ostatnim podejsciu do ivf coś tam było do obserwacji za 6m-cy
 
Ja rzadko sama badam, czasem jak mi się przypomni. Ale staram się regularnie właśnie na USG chodzić.
A to ja mam inne pytanie, czy wasze chłopy się badają? I też chodzi mi o samobadanie 🫣
 
Dzizaasss ile stresu się najadlas to Twoje.
Pamiętam kiedyś jak jeden ginekolog mnie badał i znalazł guza w piersi, wylądowałam w poradni onko, a potem mnie tam wyśmiali, i zapytali kto mi badanie robil. Okazało się że mam taką strukturę piersi bardziej gruczołowatą.

@wszyscy A tak w ogóle, która z Was sobie bada cycki regularnie?🍈🍈 mam na mysli samobadanie, a nie usg
ja w ogóle sama nie badam bo kompletnie tego nie umiem, też mam dużo gruczołów i ciągle mam wrażenie że mam guza, na usg chodzę raz w roku
 
Ja rzadko sama badam, czasem jak mi się przypomni. Ale staram się regularnie właśnie na USG chodzić.
A to ja mam inne pytanie, czy wasze chłopy się badają? I też chodzi mi o samobadanie 🫣
nieee, mój nigdy się nie badał i ani myśli. ja go ledwo zaciągnełam do lekarza poz na podstawowe badania po 10 latach. Gdyby nie to, że bezskutecznie się staramy i mu nagadałam nie poszedłby
 
IMG_3473.jpeg
Dziewczyny, dziwna sprawa. Zrobiłam z głupoty test, bo @ dalej nie nadchodzi. Czy ja mam zwidy, czy tam jest druga kreska? Zrobiłam dwa, na obu widzę to samo
 
reklama
Do góry