reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

Ja wiem, że to należałoby leczyć, mam tą świadomość, ale dobrze mi z ta wariacją w moim życiu. Starsze dzieci już wiedzą że mamusia ma kuku na punkcie tego pana, a najmłodsze... cóż .... musi się przyzwyczajać. ;-)

Bodziak dzis przyszedl, Ewa, jakby nie patrzec zaliczyla już koncert Garou :-D Wiec napis glosi samą prawdę ;-)

(w tłumaczeniu "Słucham Garou razem z mamą") Było - nie było teraz też slucha i chyba jej się podoba ;-)
 
reklama
Ja sie pochwale zakupem ( prezentem dla moich panow) bo moj misiaczek kazal poszukac dla malego bodziakow z reprezentacja lecha poznan wiec znalazlam ;) bedzie mial niespodzianke jak przyjedzie. Zamowilam spioszki na 80 ale sa duuuzzeee :szok:ale nie zmarnuja sie :) no i czapeczka :) SL279578.jpgSL279577.jpgSL279575.jpg
 
Corin, genialny ten bodziak!:-)

Anulka, moj malz tez jest kibicem Lecha i Fifi ma w spadku po Adasiu kilka ciuszkow z ich kolekcji:-D
 
Witam,
jestem czerwcową mamą z 2010 roku. Mam mnóstwo letnich ubranek po swojej córci, rozmiarowo od 56cm w górę, w niektórych była tylko raz, bo szybciutko rosła :) Może którejś z Was się spodobają? Jesli chodzi o cenę to jest do ustalenia. Jeśli spodobają się Wam tylko niektóre ubranka to też możemy się dogadać w tej kwestii. Zapraszam :)

.: LETNI ZESTAW DLA DZIEWCZYNKI 0-3-6 M :. (1670255308) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
corin karuzela super... ja tez o niej myślałam ale już na spokojnie jak wrócę do domu ...
wanienkę mam taką najzwyklejszą jeszcze po córci i myślę że starczy.
 
Do góry