reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

ja tam rozumiem, że nic na siłę, różne są te terminy porodów itp. ale ja bardziej w swoim przykładzie mówiłam. Wiedziałam dokładnie kiedy doszło do poczęcia, @ regularne, a na USG dziecię zawsze wielkością w terminie a czasem nawet większe. W swoim przypadku miałam z USG różne terminy porodu ale nigdy nie był późniejszy niż ten z OM więc gdyby w moim przypadku minął 22 luty (termin z OM) to pewnie by się moja niecierpliwość włączyła. Na razie to sobie marudzę, że mógłby się urodzić wcześniej ten mój bąbel ale do 22 lutego cierpliwie czekam :-)
 
reklama
gratuluje udanych wizyt.

ja też już po. wyniki badaj ok. wyni gbs ujemny i bardzo się z tego cieszę. mala nisko. serducho znalazła ginka dopiero pod pepkiem, więc mala pcha się na świat. za tydzien następna wizyta. jak do 20 nie urodze to szpital mnie czeka:( to bedzie tydzień przed terminem. mam nakaz ''sekszenia'':-D mała donoszona wiec pani doktor nie widzi przeciwskazań żeby rodzic.
 
domikcw a czemu nakaza sekszenia? :D Ja bym też chciała, tak mi się marzy że jutro dostaniemy zielone świato po tym przymusowym celibacie :laugh2:
 
wróciliśmy z ostatniej wizyty. pomimo iż termin na 23go, to ponoć nie dojedziemy do niego:-) ale ja tam już przestaje wierzyć w dobre przepowiednie.
Szyjka zgładzona miekka, rozwarcie na 1 palec, główka mega nisko (duuuuuuuża ponoć:baffled:) ale wszystko jest w normie i należytym porządku. Młodzież moja waży 3200.
No i gdyby do terminu nic się nie działo to mam przyjechac na dyzur pana doktora zaraz po terminie:nerd:
wolę opcję rodzimy lada moment:-D pytanie jaką woli pierworodny:confused2: bo on się tak już rzekomo wypycha od 3 tyogdni.
no to relacja zdana. a teraz lecę wcinać lody i oglądać film bo padam na rzęsy taaaaaki dziś szalony dzień miałam...i jeszcze nie urodziłam:wściekła/y:
 
ja zapomniałam o relacji z wczorajszej wizyty...
dzieć mój jest mega duży :szok: tak realnie waży 3700, usg pokazywało ponad 4100 ale maszyna bankowo zawyża, bo gin mówiła ze ma ost problem z tym sprzętem, ale brzuch duży, tata duży, to i dziecko duże... porodu jeszcze nic nie zapowiada :baffled: booooję się :-(
 
Ja na dzisiejszej wizycie przezylam szok, poniewaz pani doktor po badaniu ginekologicznym(czyli wsadzeniu palcow nie zagladajac)stwierdzila ze zadnych objaw porodu nie ma, szyjka troche miekka ale dluga. Pierwszy raz w tej ciazy mialam takie badanie w szpitalu.A ja sie zastanawiam jak to jest mozliwe, ze 3 tyg temu na wizycie lekarz dawal mi 1,5 tyg i mialo byc po wszystkim???? Po czym powiedziala, ze z ich szpitalnych papierow wynika ze termin porodu mam na 18 lutego(nie jest dla nich wazne ze moje przerwy miedzy okresami to 20-22 dni a nie 28 jak zazwyczaj) wiec dzisiaj jestem w 39 tyg+1 dzien. Posluchala serduszka, potem pomacala mi brzuch i powiedziala ze duze dziecko- wiec zapytalam sie jej co w takim razie jesli nie bede w stanie tego duzego dziecka z siebie wypchnac, bo jesli zadnych oznak porodu nie ma to ono bedzie przeciez jeszcze wieksze- wiec bedziemy sie zastanawiac jak sie juz porod zacznie, bo najpierw mam probowac naturalnie a potem w trakcie sie zobaczy- jak dobrze, ze tu o epidural wystarczy poprosic i nie ma problemu:eek:
Jade jutro kupic pilke do cwiczen, nie bede z niej schodzic przez 24h, zmusze tego mojego klocka do wyjscia... :szok::happy::rofl2:
 
Martik - ja mam termin na 19 ale tylko dlatego, że pomyliłam się z datą ostatniej miesiączki o 3 dni, a i tak wtedy cykl miałam 20 dniowy - 2 cykl po odstawieniu tabletek- ale cholera wiem dokładnie, kiedy zaszłam w ciążę. A myślisz, że skakanie na piłce pomoże? bo ja mam i jak ma pomóc to od jutra skaczę dzień w dzień! życzę Ci z całego serca, żebyś urodziła przed końcem tego tygodnia - a ja razem z Tobą! :D
 
reklama
Do góry