reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

szyszunka moja waga po ciazy zatrzymała sie na 70kg i nie chciała ruszyc tez mnie to dobijało wiec odrzusiłam słodycze staram sie nie jesc po 18 i nie podjadam miedzy posiłkami jestem 2,5 tygodnia na takiej niby dietce i juz waze 66,5kg aha i jeszcze 30-40 min na steperku 3 razy w tygodniu
 
reklama
No ja właśnie też tak chcę, choć przyznam, że były 3 urodzinki mojej córci, i nie mogłam oprzeć sie torcikowi, serniczkowi. zima i słodycze mi pasują! ale chyba dośc, inaczej nic nie spadnie! trzeba sie wziąść za siebie skoro u ciebie takie efekty:)
właśnie tez przeglądam steperki na allegro, może doradź przy okazji jaki najlepszy, z kolumną, bez, skrętny?
 
ja mam taki zwykły ale moge zmieniac na skretny nie robie tego bo na prostym mi sie lepiej skika mam taki z lidla m mi kiedys kupił pokazuje czas kroki i spalone kalorie zawsze na nim cwicze podczas ogladania na wspólnej:-pi jakos mi ten czas leci do tego zakładam pas neoprenowy na brfzuch ale nie wiem czy to cos daje
 
Najgorsze dla mnie uczucie głodu, nie mogłam już wytrzymac, właśnie zjadłam cieniutkie pół bułeczki kukurydzianej, nienawidzę być na diecie i czuć się głodna, musze się czymś zająć, żeby nie meić czasu podjadać, a tu kurde odwrotnie duzo czasu, dzieci grzeczne, mozna coś upichcić jak się siedzi w domu i się nudzi......ile mozna na forum siedzieć:-)
 
6 tyg po porodzie doszłam do wagi wyjściowej 60 kg, teraz chcę trochę schudnąć :-) tak z 5 kg by się przydało, oczywiście jak przestanę się obżerać słodkim :-D
 
Ja na wadze widziałam już nawet czwóreczkę z przodu....co prawda dalsze cyfry to 9,9999 ale zawsze to mniej niż 50kg:) Na pierwszym ważeniu w 14 dniu ciąży ważyłam 50,8kg, więc już spokojnie jestem na zero...teraz walczymy o jakiś minusik, no jakieś 2-3 kilo:) Może się uda:)
 
Moja waga to 52 jeszcze 3-4 kg do wagi z przed ciąży:tak:

syla24 ty to już pewnie znikasz, a Filipek rośnie:-)
 
reklama
7 tydzień 22 kg mniej!!!:-) jeszcze 3 kg do wagi wyjściowej.Potem jeszcze 10 kg i będzie ok!:tak::tak::tak:i pomyśleć ze jeszcze 2 miechy temu ważyłam 107 kg!!!:wściekła/y:
 
Do góry