reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

melduję, że 6 tygodni po porodzie jestem z wagą na zero:) Ważę dokładnie tyle ile przed:) Wizualnie niestety już tak wesoło nie jest....fałdka skóry na brzuszku została:sorry:
 
reklama
u mnie już 7 tyg po porodzie i stety niestety zostało jeszcze jakieś 6.5 kg do wagi sprzed ciaży, w niektóre ciuszki już sie mieszczę, brzuch już "ładny na stojąco", jak uiadę to jeszcze sporo tego tłuszczyku.....ale zgubię a co, 9 mies sie odkładał, to nie spadnie zapewne w 9 godzin czy tygodni:)
no i te cyce kochane doliczam:) bo one sporo większe i sporo pewnie ważą:)
 
ja tez sie nie ważę ale po ciuchach z przed ciąży widze ze jestem jeszcze strasznie gruba:-( niestety nadal jem jak w ciąży więc chyba juz taka zostanę:-( jakoś się nie mogę powstrzymać....:-(

o słodyczom to i ja nie mogę się oprzeć, pochłaniam wszystko co słodkie:tak:

skąd ja to znam!!!
pare dni temu dobiłam do wagi sprzed ciazy =67 kg, a wiec schudłam 14 kg w 5 tyg... wchodze jednak tylko w jedne dżiny - takie mam dupsko szerokie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam zamiar schudnąć jeszcze z dyszke, ale nie wiem jak to zrobie bo słodycze bym jadla na śniadanie, obiad i kolacje... :crazy:
 
U mnie został jeszcze kilogram do wagi sprzed ciąży, ale też obżeram się słodkim, więc boję się, ze zaraz zacznę tyć:-) Ale nie mogę się oprzeć biszkoptom:no:
 
Ja 6 tyg po porodzie- mniej o 15 kg, pozostało do zrzucenia 8 kg:baffled:.... w większość rzeczy sprzed ciąży się mieszczę- a:baffled:le w bioderkach czuję ze mam więcej i miara również nie kłamie tylko to potwierdza:-D.
A-niutka - ja też pochłaniam teraz biszkopty-normalnie codziennie paczkę bym pochłaniała:sorry2:... ciekawe skąd u nas te apetyty..:-D
 
reklama
Do góry