reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

no to żeby poprawić wam humory ja kończę 25 tydzień i już się nie czuję jak wieloryb.. ja już się z wielorybem po prostu utożsamiłam :dry: 10kg
 
reklama
czy będzie jeszcze taki dzien przed porodem, ze będę mogła się pochwalić.. "dziewczyny schudłam 50 gram!" ??? :confused:
 
ja nie pisałam swojej wagi, bo łudziłam sie ze moze troche schudne... :-D
skończone 23 tygodnie - 8 kg na plusie... :baffled:
 
No to teraz ja 22 tygodnie skończone i 5kg na plusie wybiło 70:-D
Dziweczyny a mierzyłyście sie w pasie ile macie??
Mi wskazuje dokładnie 100
 
Ostatnia edycja:
u mnie 93 cm to mało czy duzo?
Eli cieszę się razem z tobą, ale chyba to ostatni taki moment.A z drugiej strony jak to będzie fajnie po porodzie jak ta waga będzie spadać na łeb na szyję. Ja się dzisiaj nie ważyłam , bo wczoraj byłam na komunii i mogłabym spaść z wagi
 
Ostatnia edycja:
wysoka ta waga ? :-D a co do obwodu to nie mierzyłam się, ale chyba lepiej porównywać ile cm przybyło.. jeśli któraś znała.. je szczerze mówiąc nie wiem ile było przed.. ale każda z nas miała inne wymiary przed ciążą i ajk jedna napisze że ma 90 a druga że 120 to i jedna i druga będzie panikować "czemu mam tak dużo/mało?"
 
Dzis zaczynamy 22 tydzien
waga 6 kilo na plusie, czyli waze 53 kg :-):-):-)i tak pomgloby zostac po porodzie:tak:
 
_oli_ gratuluję "zdrowej" wagi :)
jak chcesz to oddam Ci trochę swojej po porodzie ;) jak dla mnie wypas:-D
 
reklama
_oli_ gratuluję "zdrowej" wagi :)
jak chcesz to oddam Ci trochę swojej po porodzie ;) jak dla mnie wypas:-D
Z checia kochana,:-) bo ja po pierwszym porodzie wygladalam jak szczypior:-p:wściekła/y:;-)to pewnie zasluga karmienia cycem, moj synus wyciagnal ze mnie ostatnie soki:tak:ale nie zaluje, bo karmirnie piersia to moja jedna z najwazniejszych i trafnych decyzji;-):-)
 
Do góry