reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
ja ważyłam sie wieczorem, wiec było 8 na plusie, ale tak jak mówicie, to chyba nie tak, bo po całym dniu jedzenia, litrze wody wypitej i (zaparciach) waga jest o wiele większa niż pewnie jest, ale co z tego, schudnie się potem, a poza tym nie waga najważniejsza!
choć zazdroszczę Ci Karinna!!
 
Ciania ja też bałam się tej 100!!! :-D
Licząc bardziej optymistyczną wersję, czyli waga sprzed ciąży a obecna - wychodzi nieco ponad 3 kg na plusie ;-) (początek 24 tyg.)
 
Początek 24 tyg i 6,4 kg na plusie. A moja waga to dopiero 48,8 kg. Mam nadzieje ze do porodu dociągne do 55 :-);-)
 
U mnie w połowie 21 tyg 3 kg na plusie. A mój M na mnie krzyczy, ze za mało przytyłam i na pewno głodzę małą Mi :-) Ale co mam zrobić, jak nie chce mi się jeść i 3 posiłki dziennie mi wystarczą? On by mi najchętniej coś wpychał do jedzenia co 15 min:-D
 
u mnie 24 tydzień i 8 na plus (70) :szok: i ciężko już na dłuższych marszach i postać długo też nie mogę, ale daję radę, wszystko dla maleństwa ;-)
 
reklama
Do góry