reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Batonik gratulacje :-) Śliczną masz córeczkę :)
I nie martw się - znam ból po cesarce...nic przyjemnego ;/ i nadal uważam, że najlepiej rodzić SN :tak: Boli, ale potem masz z głowy ból i możesz zajmować się dzieckiem, a po cc boli wtedy, gdy nie powinno.

Bobomama byłam w tej samej sytuacji, tylko że ja dowiedziałam się o położeniu miednicowym w 40 tc( wcześniej też Alan się układał w tej pozycji, ale nie powiedziano mi z góry, że będzie cesarka, więc się dziwię, że Tobie powiedzieli), w każdej chwili dzidzia może się przekręcić w Twojej sytuacji :tak: U mnie nie było szans na czekanie, bo na dodatek, że Alan był w terminie, to jeszcze miałam gestozę i inne takie.
Naturalny poród jest na prawdę duuużo lepszy :-)

Lencja
to się objadłaś tym nabiałem na rok pewnie :-D
Ale dobrze że pozwoliłaś sobie na trochę szaleństwa w diecie :)
A do kiedy masz zamiar karmić piersią?

Malinka
jeee jeee w końcu :-)
Chcę zobaczyć Gucia :-)


Dziewczyny mam nadzieję, że Święta udane :-)
U nas niestety chore były, ale już dobrze ;-)

Szczęśliwego Nowego Roku kochane :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bobomama u mnie mała do 39tc była ułozona posladkowo i na ostatnim USG 24 grudnia okazało sie że sie przekręciła i główke ma na wylocie. Ciesze sie bardzo że będe rodzic naturalnie i nie będe musiała jechać do Chełmży rodzić.
 
witajcie melduje ze zyje, ale chyba mam rwe kulszowa i leze przykuta do lozka,

chcialam Wam zlozyc ZYCZENIA NOWOROCZNE WSzySTKIEEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO OBY NASTEPNY ROK BYL LEPSZY NIZ POPRZEDNI!!!!DLA WAS WASZYCH RODZIN I DZIECIACZKOW!

p.s dzis olek konczy roczek, i rok temu juz gryzlam sciany z bolu...:)
 
Na początku najlepszego dla OLUSIA naszego roczniaka

tosia- na fundusz to niestety nie pomogę, ja zrezygnowałam z lekarzy funduszowych jak mi powiedzieli, że tylko 3 usg przez całą ciąże mi przysługują:eek::oo2::hmm: czyli na początku, w środku i na koniec :shocked2:

I dla wszystkim TORUŃSKICH MAMUSIEK najlepszego na nowy rok, lepszych chłopów, więcej kasy i grzeczniejszych dzieci ;-)
 
Kochane
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA ŚWIĘTA, PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA DLA MALUSZKÓW

Luuuzna dziękuję za pamięć,
Monia dziękuję za życzenia urodzinowe :)


Rechot- to cudownie, że badania ok, wyobrażam sobie jaka to ulga.

Dziewczynki mam od 27 urlopik więc może uda nam się jakoś na spacerek umówić:tak:

Sto lat Sto lat :):) Ucałuj go moocno od cioci i Alusia :*

Malinka, Tosia ja należę do przychodni przy szpitalu i tam miałam więcej niż 3 USG :tak: Nie wiem, może zależy to od lekarza?:eek: Albo od przebiegu ciąży...
 
reklama
Hej laski u mnie sie chyba cos rozkręca, czysci mnie i mam skurcze co 5 min ale nie sa bolesne.
Na uniwersyteckiej Tomczak- Warchoł na razie nie przyjmuje bo sama ma małą dzidzie i nie wiadomo kiedy wróci do pracy.
 
Do góry