reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Malinka, Tosia ja należę do przychodni przy szpitalu i tam miałam więcej niż 3 USG :tak: Nie wiem, może zależy to od lekarza?:eek: Albo od przebiegu ciąży...

a możliwe, nie wiem czemu mi tak powiedziano :sorry2: poza tym jak chodziłam do babki na nfz to sama musiałam ją prosić o np morfologie... nie mówiąc o krzywej cukrowej. Twierdziła, że skoro pierwsza morfo i mocz wyszły świetnie to nie ma sensu ciągle powtarzać dobre co he he he

Hej laski u mnie sie chyba cos rozkręca, czysci mnie i mam skurcze co 5 min ale nie sa bolesne.
Na uniwersyteckiej Tomczak- Warchoł na razie nie przyjmuje bo sama ma małą dzidzie i nie wiadomo kiedy wróci do pracy.

Kochana trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści :tak: i widzisz udało się wytrzymać do stycznia :-D
 
reklama
W ostatnim poście zamiast do Olka napisałam do Gucia :-D

Oczywiście sto lat dla naszego roczniaka :***

Paulina ja mam spoko ginkę :) Robiła mi ciągle badania, nawet poleciła zrobienie GBSa :tak: NA szczęście bo był dodatni :p

Eh dziewczyny Sylwester mieliśmy za bardzo wystrzałowy :p W Bloku się zapaliło na balkonie od petard, była straż, policja, ewakuacja...ogólnie dużo strachu i nerwów, ale na szczęście nic się nikomu nie stało, ale chyba zapaliło się też w mieszkaniu.
 
Witam w nowym roku:)
Moja maruda obudziła się 20 min po północy,chyba na cycka bo ostatnio w nocy budzi się co 2 godz.Jak usnęła to o 5.0 była pobudka.Za to Mikołaja nic nie ruszyło i obudził się z siostrą o 8.10
 
W ostatnim poście zamiast do Olka napisałam do Gucia :-D

he he he jesteś najlepsza :-D:-D:-D:-D
a sylwestra nie zazdroszczę...

Witam w nowym roku:)
Moja maruda obudziła się 20 min po północy,chyba na cycka bo ostatnio w nocy budzi się co 2 godz.Jak usnęła to o 5.0 była pobudka.Za to Mikołaja nic nie ruszyło i obudził się z siostrą o 8.10
potwierdzam to co napisał rechot- też się dziwię jak to wszystko ogarniasz, silna kobietka jesteś :tak::tak::tak: współczuję tych pobudek, oby to tylko przejściowe.
 
Dziewczyny-ja to właściwie zajmuję się dwójką,w domu babcia jest to zawsze inaczej.
A tak wogóle to ma któraś z Was nr w orange i byłaby chętna na rozmowę to proszę o pw.
 
reklama
Do góry