reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

No to mam problem z lekarzem. Leczyłam się w poradni przyszpitalnej u dr Łojko, ale podobno teraz muszą oszczędzać i nie prowadzą już ciąży i zostałam odesłana "do rejonu". Moją pierwszą ciążę prowadził dr Łukasiewicz, ale teraz jestem w gorszej sytuacji finansowej więc prywatne wizyty odpadają. I nie mam pojęcia gdzie się udać...jakby jednak przyszło wam coś do głowy to piszcie.
 
reklama
Witam Przyszłe Mamy z Torunia.
Chciałabym zaprosić Was na zajęcia Szkoły Rodzenia Mały Wielki Świat w Toruniu.
Właśnie ruszamy z nowym kursem, startujemy 13.01.2011 o godzinie 17.00
Jeśli interesuje Was temat Szkoły Rodzenia, zapraszam na naszą stronę internetową
Mały Wielki Świat - Przedszkole - Szkoła Rodzenia , gdzie w zakładce Szkoła Rodzenia znajdziecie wszystkie informacje na temat spotkań, tematów zajęć itp.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania - proszę o kontakt telefoniczny 511 38 38 36 lub mailem szkolarodzenia@malywielkiswiat.pl
No i oczywiście życzę Wam cierpliwości w oczekiwaniu na to jedno jedyne wytęsknione Maleństwo...
 
Józefowicz hymmm taki młodziak szczupły??? nie poszłabym za chiny ludowe - może dlatego że to mój sąsiad i się znamy od dziecka...więc odpada ...ale podobno lekarz z niego niezły ;)
 
Batonik - gratuluję! Blanka śliczna i jaka malutka :) Dobrze, że udało się taką skomplikowaną ciążę donosić i pozytywnie zakończyć. Mam nadzieję, że z malutką wszystko ok, skoro miałaś nadciśnienie to pewnie robiono jej dodatkowe badania i prześwietlenia w szpitalu.

Dziewczyny - jak po świętach? Ja w wigilię wieczorem i w pierwszy dzień świąt zrobiłam sobie mleczną ucztę. Nie karmiłam Nelci piersią , tylkowczesniej ściągniętym i zamrożonym mleczkiem a sama przez dobra dobę jadła prawie tylko nabiał :) Oj jak mi było dobrze po tylu miesiącach diety eliminacyjnej. No ale już drugie dzień świąt był powrotem do diety. Odczekałam dobę i wróciłam do karmienia, Nelcia z tego powodu jest nad wyraz zadowolona:) Kolejną taka przerw zrobię sobie na wielkanoc pewnie...

Lencja niezła jesteś. Ja niestety jak pomyślałam o ściągnięciu pokarmu wolę dalej się męczyć i nie jeść nabiału:-((
 
Batonik Gratulacje!!! Śliczna Blanka.

Kasiuch sto lat dla Oleńka trochę spóźnione ale nie miałam dostępu do netu na wiosce u rodziców.

Zielona na pewno już urodziłaś tak coś czuję :-))

Tosia ja z pierwszą ciążą chodziłam do przychodni na Świętopełka. Super babka ale to prawda co malinka pisała max 3 usg. W sumie to wystarcza. Tam było fajnie bo kiedy przyszłaś to cię przyjęli. Ciężarna nie musiała się rejestrować.

A u mnie masakra samochód nam nawalił w 2 dzień świąt staliśmy w polu 2 godz, aż przyjechali i nas odholowali. Na Sylwestra do Torunia nie dojechałam:-(( wszystko już naprawione i mogliśmy wczoraj dojechać do domu.

A przy okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:
A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K

A...anioła stróża u boku
B...buziaków słodkich miliony
C...czasu wolnego dla siebie
D...drogi usłanej różami
E....ekskluzywnych wakacji
F....fury pieniążków
G...gwiaździstego nieba
H...horoskopu korzystnego
I.... i oprócz tego
J...jasności umysłu
K...kolorowych chwil
L...lotów wysokich
M...miłosnych uniesień
N...nieprzemijającej urody
O... oddechu od codzienności
P...pogodnych dni
R...romantycznych wieczorów
S...szalonych nocy
T...tylko spełnionych marzeń
U...uroku osobistego
W...wiary w sukces
Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI
...W...KAŻDY...DZIEŃ...
 
Ja juz chyba na szkole rodzenia sie nie pisze chyba ze mozna przyjsc na dowolny wyklad tylko

W zasadzie nie myśleliśmy o takiej formule, ale w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemożliwych...;)
Jeśli jest Pani zainteresowana jakimś konkretnym tematem - proszę o kontakt - na pewno jakoś się dogadamy :)
Pozdrawiam,
Agnieszka - Mały Wielki Świat
 
Lencja niezła jesteś. Ja niestety jak pomyślałam o ściągnięciu pokarmu wolę dalej się męczyć i nie jeść nabiału:-((

Mikka - można się do ściągania przyzwyczaić. Ja kilka miesięcy temu ściągałam codziennie wieczorem i uzbierałam cała szufladę w zamrażalniku pełną mleczka, potem było jak znalazł jak zaczęłam w weekendy pracować a Nelcia nie jadła jeszcze nic innego. Teraz od kilku dni znowu zaczęłąm ściągać by zapasy uzupełnić bo nie wiele zostało, jednak chyba już nie będę musiała bo wreszcie Nelcia zaczęła traktować inne jedzonko jako posiłek, którym się można najeść. Potrafi zjeść cały obiadek, kaszkę itp i nie domaga się po tym mleczka, wielkie uff... Pytałaś niedawno jak długa planuję karmić, w sumie to kiedyś myślałam, że co najmniej do pół roku, a teraz mi powiedział pediatra, że przy takiej alergii to minimum do roku powinnam. Czyli jeszcze spory czas diety eliminacyjnej przede mną. Ale można sie przyzywczaić. na początku lutego idziemy do alergologa, jestem ciekawa co nam powie... Jak tam postępy Damianka w poruszaniu się? Nelcia to jest mega leniwa kobietka i za wiele to jej się nie chce...

kasiuch - buziaki dla Aleksia, duży chłopiec już z niego!

Zielona - jak tam u Ciebie już rozpakowana?

rechot - no ja bym tez nie poszła do gina, jeżeli byłby to mój sąsiad i znajomy :)

Od kiedy wróciłam do pracy, praktycznie na nic nie mam czasu :(
 
reklama
Do góry