reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
no cos o tym wiem ;/ masakra
dawaj fotki

... moja Blanka ... ;-)

Obraz 009.jpgObraz 359.jpgObraz 372.jpg
 
opowiadaj co to się stało że się wykluło to jeszcze przecież nie był termin

e dużo by opowiadać :sorry2: ogólnie w ciąży chyba już wszystko miałam co tylko możliwe, a na sam koniec doszło ciśnienie i w piątek miałam stan przed rzucawkowy i szybko pod nóż a byłam ustawiona ze swoim ginem na wtorek na cc ale nie dotrwałam ;-)
 
Batonik - gratuluję! Blanka śliczna i jaka malutka :) Dobrze, że udało się taką skomplikowaną ciążę donosić i pozytywnie zakończyć. Mam nadzieję, że z malutką wszystko ok, skoro miałaś nadciśnienie to pewnie robiono jej dodatkowe badania i prześwietlenia w szpitalu.

Dziewczyny - jak po świętach? Ja w wigilię wieczorem i w pierwszy dzień świąt zrobiłam sobie mleczną ucztę. Nie karmiłam Nelci piersią , tylkowczesniej ściągniętym i zamrożonym mleczkiem a sama przez dobra dobę jadła prawie tylko nabiał :) Oj jak mi było dobrze po tylu miesiącach diety eliminacyjnej. No ale już drugie dzień świąt był powrotem do diety. Odczekałam dobę i wróciłam do karmienia, Nelcia z tego powodu jest nad wyraz zadowolona:) Kolejną taka przerw zrobię sobie na wielkanoc pewnie...
 
Hej ja tez bede miala cc bo mala ma podluzne miednicowe

... muszę Cię zmartwić, ale masz jeszcze teoretycznie czas nawet i do porodu żeby mała się przekręciła, a poza tym w toruńskim szpitalu nie praktykuje się cc przy drugim dziecku jeśli jest ułożone miednicowo :sorry2: wiem bo leży na patologii jeszcze moja kumpela z drugim dzieckiem w ciąży i też ma położenie miednicowe i drugie dziecko i cukrzycę i cholestazę i lekarz mówił że będzie musiała rodzić naturalnie :-(
 
reklama
Do góry