reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
a my dzisiaj bylismy u babci ( mojej mamy) i maly dostal troche ciuszkow :tak: moja mama mowila ze jest jakas promocja w biedronce ciuszkow dla dzieci (w tej biedronce kolo briko na zwirki ) moze jakosciowo nie sa jakies super ale za ta cene mysle ze warto :tak:

a Pepco to chyba w Viki jest co ? czyli w Piotrze i Pawle ?

dr Stankiewicz super, tylko szkoda ze nie przyjmuje na fundusz...
 
Własnie czemu tak jest, że wszyscy fajniejsi lekarze przyjmują tylko prywatnie. :-:)-( Szkoda mi kasy, bo wolę ją wydać na mojego bobasa.
 
ja tez chodzę prywatnie, do dr-a Jackowskiego, pracuje w szpitalu i chyba też tam przyjmuje. jak dla mnie super, całą ciążę mi prowadził i nadal do niego chodzę. a prywatnie bierze 50 zł, w pepeco dla chloca prawie nic nie ma, poza tym ostatnio po praniu wszystko się powyciągało. jak chcecie kupić ciuszki dobrej jakości to polecam też allegro, czasem można kupić sporo ciuszków od 1 mamy w konkretnym rozmiarze. ja kupiłam kilka firmowych rzeczy za grosze, np. jeansy i sweterek next-a za 12 zł, nie widać że używane. niektóre z Torunia i nie trzeba płacić za przesyłkę. i przede wszystkim można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, jak dzieciątko śpi. to co przenosimy dyskusję do grupy?
 
no wlasnie mi tez szkoda kasy :eek:
ciekawa jestem czy dr Koch przyjmuje na fundusz i jakie ma opinie, byl przy moim porodzie i bylam bardzo zadowolona :tak: moze jak znajde troche czasu to poczytam na necie opinie i jakiegos na fundusz wybiore ;-)

kurcze musiala bym sie tez wybrac do dentysty ( oczywiscie prywatnie bo innej mozliwosci nie ma ) ale to dopiero jak skoncze karmic, jak znacie kogos fajnego to dajcie znac :tak:
 
Izkaraska 50 zł za wizytę to jeszcze bym przebolała, ale wydaje mi się, że te 50 zł obowiązuje tylko w przypadku ciężarnych, bo od innych pewnie bierze więcej.
 
ja chodzę na ul. Gołęgią prywatnie, jest ok., nigdy nie boli:), ale każda wizyta to min. 70 zł...
a w temacie ciuszków to napiszę Wam jeszcze że super ciuszki są z cherokee z Tesco tylko oczywiście w Toruniu ich nie ma! ale jak będziecie kiedyś np. we Włocławku czy w Bydgoszczy to polecam. nic się z nimi nie dzieje po praniu, teraz są przeceny i naprawde tanio można kupić ładne ubranka. normalnie żałuję że nie ma ich w Toruniu, bo jak teściowie coś przywiozą to zawsze jest super.
przy okazji pytanie do karmiących: jak u Was z apetytem? bo ja to normalnie nie mogę dojść do ładu, po porodzie przez jakieś 2 m-ce wcale nie miałam apetytu, teraz jakiś szał, ciągle jestem głodna i chyba nawet zaczynam tyć! a jeszcze wszystkiego nie zrzuciłam! czy wiecie może jak to będzie po odstawieniu? czy to się jakoś unormuje i będę mogła wrócić do ludzkich rozmiarów?
 
Malinka009 mnie dr Koch przyjmował na oddział, bardzo miły tak mi się wydaje, ale chyba w ramach NFZ nie przyjmuje. A tak wogóle to na wypisie miałam napisane, że moim lekarzem prowadzącym był dr Drożdzal, którego na oczy nie widziałam :eek::eek:.
 
mówisz? nie...jak teraz byłam to z cytologią zapłaciłam 70 chyba. a dla ciężarnych to teroretycznie powinno być drożej bo zawsze USG robi. można zadzwonić i się zapytać. albo ja zapytam koleżanki która do niego chodzi a nie była w ciąży i Wam napiszę. A i jeszcze kiedyś bylam u dr Daninger i płaciłam też 50 zł, była super, chociaż z wyglądu groźna. ma gabinet w domu, umówiłam się dosłownie z dnia na dzień, a u dr-a Jackowskiego są długie terminy. u niej nie bo pracuje tylko prywatnie, ale jest świetna.
 
reklama
No właśnie u mnie też się włączył jakiś wilczy apetyt. Po porodzie to w siebie wmuszałam, bo niby 5 posiłków dziennie powinno być i teraz bez kolacji się nie obędzie, bez przerwy bym coś jadła. Wróciłam do swojeje poprzedniej wagi, ale jak tak dalej pójdzie to znowu parę kg mi przybędzie i mam nadzieję, że pigułki tego nie wzmogą.
 
Do góry