reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

jak masz fajnie że wróciłaś do wagi...ja jestem załamana, naprawdę źle się z tym czuję, a i tak codziennie na orbitreku ćwiczę, aż pot ze mnie normalnie cieknie i nic! 20 kg zeszlo a reszt 3ma się dzielnie...masakra, jak ja do pracy wrócę w takim stanie...ale za m-ce chcę małego odstawić, więc może się uda.
 
reklama
nie dobijaj mnie...ja pracowałam do początku 8. m-ca i było ok., potem poszłam do gina i powiedział, że synek malutki, wysokie ciśnienie, praca zbyt stresująca i muszę iść na zwolnienie...no jak mój mąż to usłyszał! leżenie obowiązkowe, obiadki, potem nawet po 2!! i tak mnie upasł, że w sumie miałam na + 30 kg! a sam bezczelnie schudł jak byłam w ciąży chyba z 6 kg:wściekła/y:
 
Ja od 6 miesiąca jestem na zwolnieniu i codziennie wpylałam słodycze taką miałam ochotę na słodkie i myślałam, że tego nie zrzucę tym bardziej, że w ciągu 2 tygodni przed porodem przytyłam 3 kg. Izkaraska jeśli karmisz piersią to zrzucisz te kg, głowa do góry, będziemy robić 3 godzinne spacerki to zrzucisz zanim się obejrzysz.
 
reklama
Do góry