reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
chyba piszesz o innej grupie :) bo nasza ma dopiero 4 członkinie:)) możemy tam "się przenieść", dodaję wątek Toruń, a co do spotkanaka w przyszłosci jestem na tak, bo od niedawna mieszkam w TOruniu i prawie nikogo nie znam :( a już kompletnie żadnej mamy. mieszkam na Koniuchach.
 
Izkaraska to mieszkamy koło siebie i jesteśmy z tego samego rocznika bo ja też mam 27lat heheh. Możemy razem na spacery jeżdzić.:-):-)
 
Izkaraska możemy się umówić jutro na spacerek koło Viki. Ja wychodzę tak między 10 a 11 zależy jak się Mały naje , no i jak nie będzie padać.
Wczoraj byliśmy na USG boderek i wszystko w porządku. Mały nawet nie płakał. Badanie trwało może z 3 min.
 
o i widzę coś się ruszyło na wątku naszym
ja jestem z Rubinkowa I/II ciężko powiedzieć bo chyba na granicy
niedługo startuję w 7 miesiąc i wykańczają mnie te upały, siedzę z moim wiatrakiem w domku
 
Witajcie dziewczynki :-)
tak sobie mysle ze fajny pomysl z tym zalozeniem na glownym watku np. Torun i okolice ? a grupy torunskich mamus bym zablokowala tylko dla czlonkin grupy, mogly bysmy tam wstawiac zdjecia napisac cos wiecej o sobie bo tak na glownym to nie bardzo mi sie podoba. wiecie chodzi o to ze strasznie duzo osob nas czyta ( mam na mysli fakt ze pisze nas 5dziewczyn a odsloniec strony jest juz prawie 500 :szok:) i nie mam ochoty zeby ktos obcy ogladal moje zdjecia itd wiec dlatego dalam pomysl o zamknieciu grupy. co wy na to ??? a na glownym pisaly bysmy o wszystkim, moze ktos z podczytujacych sie jeszcze ujawni ;-)

Ale macie fajnie ze az 3 jestescie z mokrego. Kurcze moja mama mieszka niedaleko wiec kiedys tez z wami wybiore sie na spacerek :tak:

Just dobrze ze to nie 9miesiac w te upaly ;-)
 
Malinka009 super pomysł z tym zamkniętym forum. Ja też nie chciałabym, żeby jakieś obce osoby czytały co my tu piszemy, a tak we własnym gronie będziemy mogły podzielić się różnymi informacjami.
 
iza a jak to jest z grupa torunskich, jestes zalozycielka wiec decyzja nalezy do Ciebie :tak:czy zamykamy tylko dla czlonkin czy nie. ale mysle ze fajnie by bylo miec takie jedno miejsce tylko dla naszego jawnego grona ;-) i jak monika wroci z urlopowania pomyslimy o napisaniu do admina o watek glowny :tak::tak::tak:
 
reklama
ok., jestem za:) dziś byliśmy u okulisty. mały tak spał, że pani doktor musiała otwierać mu oczy na siłę! nie był zadowolony, ale spał dalej...
 
Do góry