reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Malinka009 super pomysł z tym zamkniętym forum. Ja też nie chciałabym, żeby jakieś obce osoby czytały co my tu piszemy, a tak we własnym gronie będziemy mogły podzielić się różnymi informacjami.

iza a jak to jest z grupa torunskich, jestes zalozycielka wiec decyzja nalezy do Ciebie :tak:czy zamykamy tylko dla czlonkin czy nie. ale mysle ze fajnie by bylo miec takie jedno miejsce tylko dla naszego jawnego grona ;-) i jak monika wroci z urlopowania pomyslimy o napisaniu do admina o watek glowny :tak::tak::tak:

Witajcie, możecie założyć grupę społecznościową z ograniczonym dla innych dostepem ( na zaproszenie).
Może to zrobić któraś z Was i zaprosić resztę użytkwniczek.
W razie potrzeby służę pomoca.
PS. od kiedy istnieją grupy administracja portalu odchodzi od zakładania kolejnych działów zamkniętych.
Pozdrawiam
 
reklama
Bestyja :p no wlasnie o cos takiego chodzilo :tak: mamy juz zalozona grupe :tak: jest nas tylko 4 ale bedzie wiecej :-)
wiec tak mysle ze jak ktos bedzie chcial do nas dolaczyc( do grupy toruńskich "zamknietej") to izka jako opiekunka grupy ;-) wysle zaproszenie :tak:moze byc ?
Bestyja a co musimy zrobic zeby awansowac na glowne forum regionalne jako Toruń ?
pozdrawiam i dziekujemy za pomoc :tak:
 
Do kogo wysyłacie zaproszenia do grupy zamknietej jest tylko waszą decyzją.

By miec poddział musi być więcej użytkowniczek a wątek powinien się systematycznie rozrastać tak wiec za jakiś czas jeśli nadad będziecie ze sobą pisać powrócimy do tematu :-)
 
Izkaraska możemy się umówić jutro na spacerek koło Viki. Ja wychodzę tak między 10 a 11 zależy jak się Mały naje , no i jak nie będzie padać.
Wczoraj byliśmy na USG boderek i wszystko w porządku. Mały nawet nie płakał. Badanie trwało może z 3 min.
:) my niestety mamy dziś wizytę w ośrodku rehabilitacyjnym, a w przyszlym tygodniu nie będzie nas na m-scu:( umówimy się jak wrócimy, co? a jaki masz wózek? mo że się już widziałyśmy "na trasie", ja raczej po wózkach pamiętam:happy2:
 
no to fajnie ze sie dogadalysmy z tymi grupami ;-):tak: fajnie :tak::tak::tak:
te temperatury mnie wykanczaja :-( jeszcze czlowiek jakby tak nad jeziorkiem siedzial lub nad morzem to pogoda marzenie ale w domciu to nie fajnie:no:

macie w Toruniu jakis upatrzony sklep z dzidziusiowymi ciuszkami, tanimi oczywiscie ?

Just jak idzie szykowanie wyprawki dla malenstwa i pytam bo bardzo ciekawa jestem: jakie imie wybraliscie ? czy jeszcze decyzja nie podjeta ?

no i kochane prosze o polecenie jakiegos gina na fundusz bo musze sie przejsc :baffled:
 
ogólnie w Toruniu jak chodzi o sklepy to jest do d..., ja większość kupuję przez internet, jest dużo taniej i przynajmniej mam wybór. całą wyprawkę tak skompletowałam z wózkiem włącznie. np. laktator medeli w bobasie ok. 360 w necie 250! w smyku te same ciuszki od kiedy pamiętam, dla chłopca nawet nie ma co wybrać...bobas- szkarada! coś tam w Pepco można kupić i Cocodrillo- teraz jest przecena.
 
Izkaraska ja mam wózek babyactive breaker taki czarno- zielony. Daj znać jak już będziesz na miejscu to umówimy się na spacerek. Jesli chodzi o gina to ja też bym chciała jakiś namiar, bo z mojego obecnego nie jestem za bardzo zadowolona.
A odnośnie sklepów z ciuszkami dla dzieci to tanio jest w Pepco, no i oczywiście dla nowo narodzonego pełno jest rzeczy w lumpeksach za śmieszne pieniądze.:-)
 
oj tak lumpeksy wygrywaja :tak:kupilam bardzo bardzo duzo ciuszkow za grosze ale juz powoli ze wszystkiego wyrasta a jak chcialam kupic na zapas to maz mi mowil ze po co, ze jak urosnie to wtedy kupie a tu kurcze nie mam jak wyjsc sama z domu... bo z malenstwem to nie moge sie skupic na szperaniu :tak: bede musiala tesciowa poprosic to wezmie malego na spacer a ja pobuszuje :tak: bo jakbym miala wszystko nowe kupowac to bym nie zarobila;-)
 
reklama
ja wyprawkę ciagle jeszcze kompletuję, synek będzie Tymek
a powiedzcie mi jeszcze gdzie jest to Pepco? bo nie kojarzę...
ja gina nie polecę, bo mam Stankiewicza z Matopatu
upał dzisiajszy mnie zabija, uciekam do mojego wiatraka
 
Do góry