reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja przygotowałam listę rzeczy niezbędnych do szpitala i wywiesiłam w kuchni
jakby co to mąż będzie wiedział co należy spakować ;-)


bardzo rozsadne

a ja sobie dzisiaj wieczorem tez porobie listy, bo jestem w tym w polu
taka jakas czuje sie niezorganizowana

czas to zmienic ;-)
 
Ja nie zabieram zbyt wielu ciuszków dla córci do szpitala bo podobno w szpitalu, w którym zamierzam rodzić, ciuszki są "szpitalne"i tylko te na "wyniesienie ze szpitala" musze zabrać. jak coś to ze szpitala do domu nie mam daleko, telefon i mi rodzice przyniosą to co potrzebuję;-)
 
Justine a te ciuszki szpitalne to obowiązkowe czy mozna jednak swoje przywieźć?
bo ja bym jednak wolała malucha w swoje ubrać...
 
Z tymi ciuszkami to w kazdym szpitalu jest inaczej.Ale jak maja szpitalne do ubrania to po co bedziecie swoje brudzic!i z torba brudnych fatalaszkow do domu wracac,no nie?
 
kurcze ja nawet jeszcze nie poprałam ubranek:-( muszę się zmobilizować jutro pójdę do sklepu po proszek:tak: jak myslicie czy te ubranka to wystarczy tak delikatnie przeprać ręcznie czy korzystać z pomocy pralki:confused:
 
Ja przepiore wszystkie ręcznie.:tak: Pralke uruchomie dopiero kiedy ciuszki będą brudne i będzie ich więcej. Mam proszki do białego i do koloru ale te kolorowe ciuszki są tak jaśniutkie że właściwie można użyć proszku do białego i też będzie ok
Pieluszek chyba nie będę prała - wyprasuje je i też będzie dobrze, to samo zrobie z rożkiem:-)
a Wy? :confused:
Roksi23 nie panikuj, z tym praniem mamy jeszcze caaały luty ;-), (chyba:baffled:) nie spiesz sie;-)
 
Witajcie dziewczynki :-)
JA nawet jeszcze torby nie wyprałam, ale siostra mnie już przyciska wiec dziś sie za to biore :-D
 
reklama
w moich planach pranie ciuszkow jutro :tak: :tak:

ale to pewnie tylko przepierka bedzi ebo one czysciutkie sa
aby tylko je zmoczyc w wodzie z proszkiem dla bobasow

moja torba tez jeszcze nie gotowa
ale w weekend sie ja zajme
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry