reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja juz tez mam ciuszki wyprane
jeszcze prasowanie mnie czeka

ja to juz sie spakuje w weekend bo juz i maz i siora zaczynaja napierac:baffled: :dry:
ze staracha maja , i robie to tylko dl anich niech sie nei stresuja:tak:

ale i tak uwazam ze jeszcze dlugo ona sobie postoi:tak: :-)
juz mi sie do porodu nie spieszy
im blizej tym starach wiekszy:eek: :baffled:
 
reklama
mam po części spakowaną torbę, a raczej torby :rolleyes:
chciałam zapakować się ze wszystkim w jedną, ale nidarydy :no:

co prawda to nie jest jakaś wielka torba tylko średnia, więc po włożeniu ręczników, szlafroka, koszul i podkładów ginekologicznych już tam prawie nie ma miejsca :szok: a przecież jeszcze tyle rzeczy do spakowania :dry:

postanowiłam więc, że jadę z dwoma torbami - średnią moją i małą dzidzi...
jak kurde na jakąś wycieczkę 2-tygodniową :laugh2:
 
ja też mam wszystko poprane i wyprasowane:tak: własnie muszę sie zabrać za pakowanie najlepsze jest to że walizka w którą mój mąż spakował się na 2 tyg. wczasów jest dla mnie za mała:szok: muszę się spakowac w większą:szok: mąż się śmieje że muszę jeszcze do porodu założyć czarne okulary i będe jak gwiazda wyglądała z tą ogromną walizką:laugh2:
 
no mi tez sie nie zmiescilo w jedna torbe,mam 2!i ciagle cos dokladam!koszmar!:szok:
 
ja sie wlasnie za chwile zabieram zapakowanie torby :tak:

ale jeszcze ciuszki synka napuzniej zostawie bo nie moge sie do prasowania zabrac:baffled: :dry:
 
ja mialam zabrac sie od dzisiaj za przegladanie rzeczy dla Julka, ale jakos nie mam weny
moze od jutra :confused:
 
jak ja nie lubie sie pakowac

mimo listy nei wiem co mam wziasc
czekam na meza niech on ne pakuje
zawsze jak gdzies jade on to robi wiec dlaczego do szpitala mam sie sama pakowac?
jakies tam podstawowe rzeczy spakowalam ale co do drobiazgow nie iwem co brac i juz sie cala torba nazbierala . zalorze sie ze jak moj maz sie za to wezmie to polowa jeszcze wolna bedzie :tak:
 
Miloku a skąd wiesz co zabrać do szpitala ?
rozmawialas z midwife ?


kupiłam sobie właśnie w primarku biały, lekki szlafrok za 4 Ł :-D
i za tyle samo kolejną koszulkę do karmienia :tak:

i jeszcze skarpetki... za 2 Ł

śmialiśmy się z mężem, że tam za darmo rozdają :eek:

taniocha co ? ;-)

w sumie to tigger mi przypomniała o tym sklepie - dzięki TIGGERKU :tak:
 
Mel faktycznie ceny eleganckie
nic tylko kupować :tak:

ja wczoraj dostałam od mamy na imieninki kremowy szalfroczek co bardzo mnie ucieszyło :-)

miloku no tych rzeczy do spakowania to jest sporo...a najgorsze to są właśnie te wszystkie pierdółki - je zostawiłam na koniec ;-)
 
reklama
Miloku a skąd wiesz co zabrać do szpitala ?
rozmawialas z midwife ?


kupiłam sobie właśnie w primarku biały, lekki szlafrok za 4 Ł :-D
i za tyle samo kolejną koszulkę do karmienia :tak:

i jeszcze skarpetki... za 2 Ł

śmialiśmy się z mężem, że tam za darmo rozdają :eek:

taniocha co ? ;-)

w sumie to tigger mi przypomniała o tym sklepie - dzięki TIGGERKU :tak:


u mnie nie ma primarku ale tez mam lekki szlafrok moze troche wiecej dalam ale tez nie nalezala do najdrozszych
wogule to ja go tylko do szpitala potrzebuje , nie lubie lazic w szlafroku:no:

a z ta lista Mel to pytalam midwife u mnie w szpitalu co mam zabrac i dala mi liste , ale po rozmowie ze znajomymi wiem ze polowa z tych rzeczy nie jest wogule potrezbna bo nie ma kiedy ich uzyc albo bo dostaje sie szpitalna wyprawke.
znajomi podobno wrucili z dodatkowymi dwiema siatami wyprawki dla synka ktora wlasnei w szpitalu dostali

nie wiem co mam myslec czy pakowac sie na jeden dzien czy na dluzej

a i tak czekam na meza niech pakuje torbe :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry