reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z tymi ciuszkami to w kazdym szpitalu jest inaczej.Ale jak maja szpitalne do ubrania to po co bedziecie swoje brudzic!i z torba brudnych fatalaszkow do domu wracac,no nie?

chociażby dlatego, że w szpitalach nie piorą ciuszków proszkach dziecięcych tylko normalnych i często uczulają maluszki

co do prania ciuszków to wszystko mam już wyprane i wyprasowane
pieluchy wyprałam wczoraj, a będę jutro prasować
rożek też
 
reklama
kurcze ja nawet jeszcze nie poprałam ubranek:-( muszę się zmobilizować jutro pójdę do sklepu po proszek:tak: jak myslicie czy te ubranka to wystarczy tak delikatnie przeprać ręcznie czy korzystać z pomocy pralki:confused:


ja prałam w pralce, bo bym się zaprała na śmierć gdybym miała wszystko ręcznie robić ;-)
a po co jak stoi w domu maszyna przeznaczona specjalnie do tego celu ;-) :laugh2:
 
chociażby dlatego, że w szpitalach nie piorą ciuszków proszkach dziecięcych tylko normalnych i często uczulają maluszki

:szok: ciekawa jestem zatem czy można sie nie zgodzić na założenie dziecku ciuszków szpitalnych czy to przymus...
nie chciałabym żeby moja mała była uczulona...:baffled:

może ja też wypiore ten rożek i pieluchy....:confused:
w każdym razie nie planuje prania w tym tygodniu, może w przyszłym :-)
na razie robie miejsce w szafkach;-)
 
dlatego właśnie pytałam czy to obowiązkowe :happy:
czytalam na innych wątkach, że dziewczyny nie wyrażały zgody i mimo wszystko wiozły swoje ciuszki
no, ale to kwestia indywidualna i każdy robi jak chce
ja osobiście nie chciałabym ;-)

ja prałam wszystko co ma bezpośredni kontakt ze skóra dziecka
resztę nie piorę i będę sprawdzać powoli jak mała reaguje na rzeczy "niewyprane" czy też wyprane w normalnych "dorosłych" proszkach :happy:
 
wczoraj wieczorem tak mnie ciągnął brzuch i bolało krocze, że ledwo byłam w stanie chodzić :eek:
rezultatem tego jest już wystawiona torba z szafy - od dziś mam zamiar powoli ją zapełniać :-D
strach ma wielkie oczy :szok: ;-)
 
ja jeszcze z torba do weekendu sie wstrzymyje , a dzisiaj zabieram sie za pranie ciuszkow :tak:

ale wiesz ja wczoraj poszlam na kruciutki spacer i jakby mnie maz nie zauwazyl to bym sie chyba na ulicy poryczala bo juz wrucici nie moglam , takie skurcze mialam w dol brzucha. isc sie nie dalo :szok: :baffled:

tylko ze jeszcze mama czas . chyb apoprostu brzuch ciezki jest i jeszcze doddatkowo to ze na dole boczkiem sobie lezy i pewnie jak chodze to na cos naciska :baffled: :dry:
 
Przypomniało mi się jeszcze co pakuję do szpitalnej torby - ciuchy dla męża. Z tego co wiem u mnie w szpitalu mąż musi się przebrać, nie może być w ciuchach "z ulicy". A poza tym na porodówce jest niemiłosiernie ciepło więc już mu przygotowałam T-shirta i cienkie spodnie.
Mam nadzieję, że wersja o tym, że może być przy CC jest nadal aktualna i się lekarzom w ostatniej chwili nie odwidzi ...
 
Mam nadzieję, że wersja o tym, że może być przy CC jest nadal aktualna i się lekarzom w ostatniej chwili nie odwidzi ...
To chyba nie chodzi o to czy lekarzom sie odwidzi czy nie. To tak jak z porodem naturalnym. Jeśli wszystko pójdzie po myśli lekarzy Twój mąż zostanie do końca. Jeśli nie (oby tak sie stało:no:) lekarze nie pozwolą nikomu zostać na sali operacyjnej.
Ale bądź dobrej myśli ;-):-)

Miloku - tez uważam że nie trzeba spieszyć sie z pakowaniem torby do szpitala. Nie jestem przesądna ale nie warto sie spieszyć żeby nie zapeszyć i nie przyspieszyć ;-)
 
ja własnie zrobiłam pranko ciuszków mąż kupił mi proszek JELP ale jakoś dziwny jest ten zapch:baffled: jutro wszystko poprasuje i spakuje walizke:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry