reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mrs szaya ja na pewno kupię sobie coś do chrupania, bo tak jak piszesz może być również tak, że przyjadę do szpitala i urodzę o takiej porze, że nie załapię się długo na jakikolwiek posiłek...a z głodu umierać nie zamierzam ;-) :-D
 
reklama
dzisiaj mezus wrucil z pracy i mowi do mnie : Moze ty bys sie kochanie juz spakowala do szpitala bo ja juz zaczynam sie bac jak juz marcowki rodza to nie wiadomo kiedy ty zaczniesz:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Debiutantko twoja kolezanka nawet mojego meza nastarszyla:tak: :tak: :-D :-D
 
Kurcze, ja w lesie a lekarz zapowiedział, że szanse na wcześniaka wzrosły. W weekend torba już będzie spakowana!
 
co tam macie w tych torbach oprocz jedzenia :-D
pizamek, kapci, gaci ?


Ja to już nawet miejsca na jedzenie nie mam....A tak jak pisalam najwięcej miejsca zajmuje szlafrok, potem te podpaski, podklady itp... Chyba mam za małą torbę ;-)

W moim przypadku to nawet nie wiem czy jedzenie brać bo skoro CC to jak operacja to pewnie nie będę mogła nic jeść przed....:no:
 
W moim przypadku to nawet nie wiem czy jedzenie brać bo skoro CC to jak operacja to pewnie nie będę mogła nic jeść przed....:no:

dlatego nie każą nic jeść solidnego podczas porodu wszystkim kobietom, bo zawsze moze skończyć się cała akcja cesarką a wtedy żołądek musi być pusty :dry:
 
nie chcaialm sie pakowac bo to tak jakby wywolywac wilka z lasu ale cos mam wrazenie ze moj mezus przerazony jest bo wieczorem znowu powtorzyl prosbe o pakowanie torby :tak:

no to dla jego swietego spokoju spakuje sie i niech sobie stoi:tak:
 
reklama
ja przygotowałam listę rzeczy niezbędnych do szpitala i wywiesiłam w kuchni
jakby co to mąż będzie wiedział co należy spakować ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry