reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

reklama
Ja już jestem na dobrej drodze do spakowania torby - wyciągnęlam ją na środek pokoju. Póki co stoi - pusta.
 
A mi sie wlasnie przypomnialo o kosmetykach, typu szczoteczka do zebow itd, juz przygotowalam:-D
Artemida ja odwrotnie, torby jeszcze nie wyciagnelam, ale rzeczy juz mam na srodku pokoju:-p
 
A mi sie wlasnie przypomnialo o kosmetykach, typu szczoteczka do zebow itd, juz przygotowalam:-D
Artemida ja odwrotnie, torby jeszcze nie wyciagnelam, ale rzeczy juz mam na srodku pokoju:-p

Tampeza to połączmy to - ja daję torbę ty wkład i możemy uznać że jesteśmy spakowane.
 
Dziewczyny ważne że wszystko choćby powolutku zmierza do spakowania torby :-).
Ja na razie jestem na etapie składowania w jednym miejscu wszystkiego do zabrania. Szczoteczkę mam 2 odłożoną , ale o zabraniu pasty jakoś skleroza pozwoliła mi zapomnieć :-D. Fajna sprawa mieć też aparat i popstrykać dzidzi foty w pierwszych minutach jej życia :tak:. To niesamowita pamiątka.
 
reklama
Jakbym coś zapomniała to przecież w godzinkę mąż przywiezie - nie jadę rodzić na drugi koniec kraju - dlatego w temacie torby jestem dziwnie spokojna. Mąż trochę mniej - wczoraj wieczorem pytał kiedy się w końcu spakuję. Nawet gdyby skurcze się zaczęły to nie będą od razu co 3 minuty. Jakby co to znajdę jeszcze czas na spakowanie - tak sie pocieszam.
 
Do góry