reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

reklama
u mnie w szpitalu daja swoje ciuszki dla dziecka, pampersy i podpaski dla mamy. Ja tylko pampków nie biorę reszte swoje wole.

wezcie sobie troszke sucharków ja po porodzie bylam glodna a jedzonko bylo mega mega srednie. Potem mamuska mi kupiła biszkopty i zrobila kompot z jablek i tym sie zywiłam :) no i woda. Mnie przy tym karmieniu piersia tak suszyło, ze szoook.

Ja tylko czekam za szlafrokiem :)
a pakuje sie za ok 2/3tygodnie
 
ja chyba w dwie. Mam dużą sportową i druga tez sportową ale mniejszą o połowę tam spakuje higieniczne rzeczy i maluszka a do dużej reszte klamotów
 
Ja myślę o 2 torbach. Ale nie jedna dla mnie a druga dla dziecka, tylko jedną na początek, a drugą na później do dowiezienia. Poprzednio byłam spakowana w taką dużą torbę i wstydziłam się ją wziąść (jakbym na wakacje jechała). Jak jechałam do szpitala to wzięłam mały plecak i przepakowałam najpotrzebniejsze rzeczy:rofl2:. Później M mi resztę dowiózł.
A tak wogóle to jeszcze listy nie zrobiłam, nie mam na to ochoty. Ale myślę że mam wszystko w głowie:-D.
Co do Waszych list. To ja biorę 2 pary klapek: pod prysznic i do chodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Ja też planuję pakowanie do dwóch torb, Jedna dla mnie druga dla maluszka, ale tą drugą mój M. dowiezie jak już będzie potrzebna. Ja ją tylko w domu spakuje żeby M. nie panikował co wziąść, ale też ciuszki podzielę na rozmiar 56 i 62 bo skoro Jasiek taki duży to muszę być przygotowana:-)

Z moich rzeczy to brakuje mi jeszcze szlafroka i jednej piżamki, i klapek pod prysznic i kapci do chodzenia po szpitalu...
 
Dziewczynki ile zabieracie pampersów do szpitala? U mnie na początku dają, ale potem trzeba mieć swoje. I nie wiem ile wziąć żeby starczyło:sorry:

 
ja pampersy zabieram, bo dają tylko ciuszki na początek dla malucha - wezmę taką paczkę 42pampy, wiadomo że zostanie większość, ale mam blisko od rodziców do szpitala to mogę zabrać ;)
 
reklama
Ja zaczynam dzisiaj pakowanie. Biorę jedną torbę - taką wersję podstawową, na trzy dni, i drugą zapakowaną "na wszelki wypadek" zostawię P. w domu (gdyby Młody potrzebował więcej ciuszków, pampersów itp.).

Ale jak patrzę na swoją listę rzeczy do zabrania, to mam poważne wątpliwości, czy to się wszystko zmieści ;)
 
Do góry