reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

Vileyka :-D:-D:-D dobre

a ja pakuje sie tak ze swoje kosmetyki i ubrania oraz ubranka i kosmetyki dla dziecka wkładam do torby, a już przybory czysto higieniczne typu podkłady czy wkładki pampersy ręczniki papierowe to do reklamówki. bo to zaraz trzeba i tak powyciągać do użytku.
 
reklama
marys patrząc na Twój suwaczek wnioskuję że do stycznia to Ty nie dotrzymasz :) jesli dociągniesz do świąt to będzie dobrze :D
 
ja pakuje sie do malej walizki, zaoszczedzam sporo miejsca poniewaz nie potrzebuje podkladow, majtek siatkowych, pampersa tylko na wyjscie i ciuszki tez na wyjscie, ostatnio jak bylam w szpitalu widzialam tez w lazience podpaski ale bede brala swoje, chusteczki mokre tez wezme swoje, walizke mam juz prawie spakowana jescze kosmetyczka sie zostala i musze koszulke kupic do porodu:-) bo chce rodzic w swoim ciuszku :)
 
No właśnie z tym pakowaniem to jest taka lipa, że niby w szpitalu każą jak najmniej brać, ale oni sami niczego nie dają, ani dla matki ani dla dziecka i jak się popakuje wszystko to sporo tego jednak jest. Są szpitale gdzie dają dla matki koszule, podkłady, ubranka i pieluszki dla dziecka na pobyt - w zasadzie wszystko. Moja kumpela jak rodziła to dla dziecka tylko ubranko na wyjście brała i nic poza tym, ona też dostała koszulę i podkłady. Ale to chyba w mniejszych miastach tak jest, a tych molochach to oszczędzają na wszystkim a potem się dziwią, że kobiety z walizami jak na wakacje przychodzą.
 
Vileyka!! Dobre:):)

a ja się pytam, bo mam walizkę na kółeczkach podróżną...w sensie taką małą, ale raczej większą z tych małych:) chociaż w ryanairze się mieści:):) no i zastanawiam się czy nie jest za duża...bo mam też mniejsze, ale wydaje mi się, że są zdecydowanie za małe...bo jak mam wstawić tam ciuszki, rożek, pieluszki, wkładki, pampersy, szlafrok, koszule i te inne "pierdoły" typu kosmetyki (w małych opakowaniach) to trochę tego będzie..
 
Zrobiłam listę wyprawkową wg szpitala i Waszych podpowiedzi i oto co następuje:
brakuje mi:
staników do karmienia
gum do żucia
wody niegazowanej
(czekolady)
kocyka dla Werki

i wsio.

Mogę jechać rodzić :)

dorzucę jeszcze do torby czopki glicerynowe, maszynkę do golenia i podkład na łóżko szpitalne dla mnie. Kupiłam tak o za 2 złote przy okazji zakupów u gościa z allegro, bo miał, więc pomyślałam, że może się przydać.
 
anastazja zależy gdzie będziesz rodzić. Mi w szpitalu powiedzieli abym miała ze sobą małą torbę, ale ja tam wolę mieć swoje niż później wysyłać i stresować P. Lista potrzebnych do szpitala jest minimalna :tak:
 
reklama
Do góry