reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

reklama
tak dokładnie ten. :-) Wcześniej używaliśmy już Ziai , chicco, biodermy , lierac, mustelli i wielu wielu innych i niestety żaden się nie sprawdził, chociaż chyba jedyny przy którym się zatrzymaliśmy w zeszłym roku to był z La roche posay. Ale cena była powalająca a niestety w przedszkolu Panie często smarują jednym kremem wszystkie dzieci.Efekt był taki że po 2 tygodnich musiałam znów kupić bo już nie było.
 
Marta6, ja nie używałam żadnej maści, blizna jest niziutko i bardzo blada. Ale podobno ta, o której pisze Cinamon, jest bardzo dobra. To chyba ona właśnie jedzie cebula ;)
 
cholera, teraz doczytałam, że wszystkie są od 6 miesiąca życia:(
:wściekła/y:


A poszukaj jeszcze chicco bo wydaje mi sie że chyba od początku można było nim smarowac. I tak zobaczysz że nie będziesz wystawiała nawet kawałka Szymka na słońce , więc tak na początku te kremy są zbędne a naprawdę mogą powodować ogromne uczulenia.
 
Ja też podarowałam sobie na razie krem z filtrem, nie będzie Mała na słonku i powinno wystarczyć, im mniej tych mazideł tym lepiej. Zakupiony standardowo oilatum soft do buźki i zobaczymy jakie będą reakcje, zawsze można dokupić coś więcej.
 
no właśnie w tych kremach z filtrem jest cynk co bardzo wysusza skórę takiego noworodka.Często te kremy powodują AZS w późniejszym etapie
 
ta sól do noska na pierwsze tygodnie... ja kupiłam 20 ampułek, ale to pewnie gruba przesada:) nawet nie wiem jak to zakraplać? dziewczyny podpowiedzcie!
 
reklama
Silva, jak masz w tych jednorazowych plastikowych ampułkach to po prostu łamiesz ten cypelek i naciskając wkraplasz do noska. Heh, nie wiem jak inaczej wytłumaczyć ;) Mam nadzieję, że wiesz o co kaman :)
 
Do góry