reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

haha ale się uśmiałam ;) widzę że nie tylko mój ma przerąbane... ale z tym piwem to rzeczywiście doginają...bidulki...szkoda tylko że to nie oni urodzą takiego arbuza :-)
 
reklama
Silva to przez te kurczące się komórki mózgowe;-) nie ten wątek...
a co do piwa - mój mąż już 2 m-ce nie pije, ale jakoś z tym żyje, czasem sobie bezalkoholowe strzeli...
 
mrsmoon kolezanka uzywa musteli z filtrem i sobie chwali..ja też chyba ten zakupię

Dziewczyny- te co rodzą przez cc -macie jakąs masc wyprobowaną przez inne koleżanki na gojenie się blizny??? ja wiem,ze nie odrazu mozna smarować ale jak już bedzie można to myślę już jaką kupić...większośc taka cebulką smierdzą i mnie ten zapach drażni bardzo...i bede musiałą czegoś dobrego poszukać
 
Silva ale wcześniej to ja zawsze prowadziłam, teraz on ma post od alkoholu, a później ja od czekolady, nie wiem dla kogo to będzie większe wyrzeczenie...
 
Marta ja żadnej maści nie używałam a blizna jest w takim miejscu że jest w sumie niewidoczna .Ale używałam kiedyś takiej Cepan na bliznę po poparzeniu i dobrze się sprawdziła
 
odnośnie kremu z filtrem- ja mam nivea 30 i nie polecam- zostawia białe smugi na buzi maluszka, które schodzą dopiero po kąpieli!

cholera, taki właśnie kupiłam:/ niestety sama zauważyłam, że cieżko go usunąć, bo użyłam raz, w dodatku śmierdzi spirytusem:(
 
Anulki nie będę smarować kremami z filtrem ale dla Jasia kupiłam ostatnio krem na słońce Lirene taki z pompką i o zapachu gumy do żucia ale to mało istotne .Jeden z niewielu kremów po którym mały nie ma uczulenia ( te wszystkie kremy są strasznie chemiczne ) a używaliśmy już wielu , nawet tych aptecznych bardzo drogich. Więc polecam Lirene.A no i nie pozostawia śladów, łatwo się rozprowadza. Nie orientuje się tylko ale pewnie nie nadaje się dla noworodka
 
reklama
Do góry