reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

no to mam glupie pytanie ale spytam....to tantum rosa jest w saszetkach, to w takim razie w domu sobie to z woda rozrabic czy jak......nie smiejcie sie tylko

Tantum Rosa, proszek, 500 mg, 10 saszetek - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie tu możesz o tym co nieco poczytać, można zaopatrzyć się w taką butelkę z "dziubkiem" i polewać sobie bezpośrednio z takiej butelki, podobno się to sprawdza no i dobre na warunki szpitalne bo nie trzeba w misce rozrabiać tego tylko polewa się bezpośrednio na krocze
 
Ostatnia edycja:
reklama
łojej, ja zużyłam już ze 30 szt!! Jak na początku b. piecze i boli, to ona przynosi ulgę niesamowitą i polewałam kilka razy dziennie (położna mówiła, że można nawet po każdym siusiu). Teraz używam raz albo dwa dziennie. Tylko u mnie butelka z dióbkiem nie zdała egzaminu. W szpitalu się namęczyłam i mało tam trafiało. Teraz robimy tak, że rozrabiamy w tej butelce, ja się kładę na łóżku, pod dupę wkładam miskę (jak basen), rozszerzam nogi i M. mi polewa, tak żeby doleciało do wszystkich szwów;) bo mam dosyć głębokie rany...
 
Trasia, Doggi, Saffi ... nie kupujcie Tantum Rosa !!! ja za pierwszym razem nie kupiłam i urodziłam bez nacięcia ;-) w zupełności wystarczył stary, dobry laktacyd :tak: grunt to dobre nastawienie :-)
Ironia, ja ciuchów na wyjście nie biorę ... M przywiezie coś dostosowanego do pogody, jak po nas przyjedzie w dniu wypisu :tak:
 
u mnie laktacyd się nie sprawdza... piecze mnie po nim... :p taka delikutaśna jestem :p Ale perfecta mama jest kozak :)
 
Ja tez mam w domu chyba z jedną saszetkę:-) a niewiadomo jak będzie z porodem może jakimś cudem uniknie się nacięcia...... a potem można do apteki ew podjechać
 
reklama
Do góry