reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Dziewczny, ja się jeszce dokładnie upewnię, czy ten dzień matki, to na pewno wtedy. Bo tak mi strasznie żal tego spotkania. postaram się dziś coś więcej wiedzieć:zawstydzona/y:
 
Ania ale to jest sobota, w szkole by urządzali dzień matki raczej w tygodniu, więc się dowiedz, a i męża mogłabyś przy okazji odwiedzić :-)
 
MAMY REZERWACJE!!!!!!!! szczegóły poda Margot jak złapie trochę oddechu, bo teraz strasznie zalatana.
W każdym razie mamy metę hip hip hura
 
To ja jeszcze raz podsumowuję, i dzwonię do miejsc podsuniętych przez teściową. Jeżeli coś się w Waszych planach zmieniło (może rezygnujecie, albo jedzie mąż, który miał nie jechać itp), dajcie znać koniecznie. I napiszcie, czy tylko 26 czy 25 też chcecie.

Na 100%

Marianeczka
Margot + Bruno
Basia + Kacper + :confused: Paulina i Bartek
Mimi + Maciej + Jaś
Toja + Marek :confused: + Michaś
Elcia + Wikusia
Agask + Karolka
Jagoda + Krystian
Asiuleks + mąż + Kuba i Kamil
Magdabial + Mikołaj
Agusia + Małgosia
Giza + mąż + Przemko
:confused: Trinakria + mąż + Błażejek
:confused:Mama Kubusia + Kubuś
:confused:Ziuta + mąż + Kacpi i Filip
:confused:Loli + Miłosz

Czyli mamy na pewno 15 osób dorosłych + 12 dzieci
oraz niepewnych 6 osób dorosłych + 7 dzieci (tu wliczyłam starsze potomstwo Basi) Jakby dobrze poszło - 21 dorosłych i 19 dzieci! Niezła gromada!
margot
jagoda z Krystianem i mężem inaczej sie nie dostanę, pisałam wcześniej
na razie tyle doczytałam
 
a i nocleg jeden z soboty na niedzielę
od nas to bliziutko bardzo
ale fakt najlepsze by ominelo ;-)
i tez mamy swoje lozeczko dla Krystiana
 
ja będę niech sie pali albo wali
i jako że to beda moje małe wakacje to nawet skusiłabym sie na dwa noclegi
ale rozumiem że już ten jeden jest zaklepany?
 
reklama
Basia na razie mamy zaklepany jeden nocleg i z tego co wiem to jest cały duży dom do naszej dyspozycji, nie wiem jak z pojedynczymi noclegami, ale moze uda się coś Wam zorganizować.
 
Do góry