reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
To ja jeszcze raz podsumowuję, i dzwonię do miejsc podsuniętych przez teściową. Jeżeli coś się w Waszych planach zmieniło (może rezygnujecie, albo jedzie mąż, który miał nie jechać itp), dajcie znać koniecznie. I napiszcie, czy tylko 26 czy 25 też chcecie.

Na 100%

Marianeczka
Margot + Bruno
Basia + Kacper + :confused: Paulina i Bartek
Mimi + Maciej + Jaś
Toja + Marek :confused: + Michaś
Elcia + Wikusia
Agask + Karolka
Jagoda + Krystian
Asiuleks + mąż + Kuba i Kamil
Magdabial + Mikołaj
Agusia + Małgosia
Giza + mąż + Przemko
:confused: Trinakria + mąż + Błażejek
:confused:Mama Kubusia + Kubuś
:confused:Ziuta + mąż + Kacpi i Filip
:confused:Loli + Miłosz

Czyli mamy na pewno 15 osób dorosłych + 12 dzieci
oraz niepewnych 6 osób dorosłych + 7 dzieci (tu wliczyłam starsze potomstwo Basi) Jakby dobrze poszło - 21 dorosłych i 19 dzieci! Niezła gromada!
 
Dziewczyny, nie jest łatwo. Niestety, dwa miejsca wymionione przez teściową mają ten termin obłożony - w jednym babka mi powiedziała, że chętnie nam zarezerwuje na wrzesień!
To miejsce wchodzi w grę, jest w tym momencie wolne, ale trzeba by decyzję podjąć bardzo szybko!
Ceny za nocleg - 25-30 zl. Zmieścimy się wszyscy, nawet w opcji maksymalnej. Jest plac zabaw. Odległość od przystanku PKP 7 km, od PKS - 1km. Damy radę ściągnąć tych, którzy nie będą mogli przyjechać autem. Jest to 35 km od Warszawy, w kierunku na Poznań. Na stronie jest mapka. Można zamówić wyżywienie, albo sobie gotować. Nie wiem, czy jest tam super fajnie, ale na oglądanie miejsc nie mamy już czasu - no chyba że przełożymy spotkanie na wrzesień. :-D
Więc zerknijcie sobie i dajcie znać, co o tym myślicie...

Szu�czy�scy - rodzinne gospodarstwo agroturystyczne Nad Utrat�
 
Jest też takie miejsce, jak dla mnie dużo fajniejsze, trochę dalej od Warszawy, ale w kierunku na Łódź, więc w sumie dla większości z nas nie jest to tak naprawdę dalej. Niestety, nie mogę się do nich dodzwonić i nie wiem, czy jest wolne 26. Agusia - może ty spróbuj?

AGROTURYSTYKA-SMOLARNIA

No nie... właśnie się dodzwoniłam - mają zarezerwowane. Ale to może być fajna opcja na przyszłość.
 
a ja licze na pomoc w dotarciu na miejsce bo jestem niezmotoryzowana
ale jakby co to 1 km dam radę sie przespacerowac pod warunkiem ze bedzie ładna pogoda

najprawdopodobniej wezme tylko jedno starsze dziecko
 
ja potwierdzam - wybieramy się w komplecie. A czy ta cena za noclegów dotyczy też dzieci (Przemko ma swoje łóżeczko), czy tylko dorosłych?
 
Ja napewno jadę z Gosią, co do Pawła to nie wiem.....
Mnie miejsce pasuje, chociaż ode mnie to spory kawałek, ale może PKS jakoś dojedziemy, gdybym była sama z małą
 
Dla mnie kampinos jest bardzo bardzo ok. generalnie nie musiałabym nawet płacić za nocleg tylko bym podjechała i wróciła tzn, chłop by po mnie przyjechał pewnie, a to dla mnie super sprawa bo z kaską nadal krucho. Myślę, że to jest rewelacja, bo tanio i dziewczyny z daleka po prostu dojadą do Warszawy, a to jest najłatwiejsze i odchodzi dalszy dojazd i przesiadki, a bezpośrednio do ośrodka dojedziemy autobusem, albo samochodami Warszawianek,do Kampinosu dojeżdżają też busiki z centrum za 2 zeta tylko dowiem się konkretnie skąd dokąd.
Ja bym brała.
 
reklama
Do góry