reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

reklama
Nie szkoda Wam życia na te złośliwosci... ponoc macie wlasne zycie i kochajace rodziny.
A w kazdym watku zlosliwosc, jad I bol doopy ;)
 
Da radę zrobić bete za granica tylko płacisz za nią, zreszta tak samo jest w pl robiąc na własną rękę.

Ale w większości można, nie napisała dokładnie skąd jest.
To twoje wczesniejsze wypowiedzi... skoro autorka posta mieszka w jakims kraju to chyba wie jak funkcjonuje tam sluzba zdrowia I co moze a co nie... po co sie qypowiadasz jak nie wiesz jak naprawde jest jeszcze na koniec udajesz ofiare... czlowiek nie wie czy sie smiac czytajac twoje post czy plakac...
 
To twoje wczesniejsze wypowiedzi... skoro autorka posta mieszka w jakims kraju to chyba wie jak funkcjonuje tam sluzba zdrowia I co moze a co nie... po co sie qypowiadasz jak nie wiesz jak naprawde jest jeszcze na koniec udajesz ofiare... czlowiek nie wie czy sie smiac czytajac twoje post czy plakac...

Ja prdl 🤣😅 ja udaje ofiarę? Śmieszne jest to co piszesz, nie masz do kogo sie przywalić i robisz jakiś zenujacy nalot. Który mnie srednio interesuje, wręcz rozbawił. Gdybyś uwaznie śledziła forum niestety dużo dziewczyn nie wie nawet, ze może robić bete za granicą.
 
Ja prdl 🤣😅 ja udaje ofiarę? Śmieszne jest to co piszesz, nie masz do kogo sie przywalić i robisz jakiś zenujacy nalot. Który mnie srednio interesuje, wręcz rozbawił. Gdybyś uwaznie śledziła forum niestety dużo dziewczyn nie wie nawet, ze może robić bete za granicą.
Taaa a Ty nie wiesz, ze w nie ktorych krajach sie jej nie da zrobic bez skierowania od lekarza ;) nie mam czasu sledzic forum bo mam rodzine, ktorej posiwecam swoj czas :) proponuje sprobowac...
A propos picie alkoholu w ciazy szkodzi ;) wnioskujac po twoich wpisach tego tez nie wiesz ;)
 
reklama
Taaa a Ty nie wiesz, ze w nie ktorych krajach sie jej nie da zrobic bez skierowania od lekarza ;) nie mam czasu sledzic forum bo mam rodzine, ktorej posiwecam swoj czas :) proponuje sprobowac...
A propos picie alkoholu w ciazy szkodzi ;) wnioskujac po twoich wpisach tego tez nie wiesz ;)

Na wczesnym etapie nie szkodzi. Oczywiście jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, ze jestes w ciąży to nie pijesz raczej to logiczne. To raz, dwa gdybys była tak mądra byś widziala, ze straciłam ciążę na etapie 8 tyg świeżo co. Skończyłaś juz swoje mądre wywody ? Bo widzę, ze masz gorszy dzień i próbujesz tu podkreślić swoje złote myśli. Gdybys była tak skupiona na rodzinie nie musiałabyś tu tego pisać tylko byś się na tym skupiła. Widzisz ja tu rzadko bywam bo mam swoje sprawy, życie, diagnostykę i nie muszę tu informować takich jak Ty. 😉
Zostaw sobie to bez odpowiedzi, bo SKUPIASZ się na rodzinie. 😅
A na przyszłość nie oceniaj kogoś jeśli nie znasz sytuacji.
 
Do góry