reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Yyyy w pytę to słabe...
Po pierwsze ja na przykład nie wiem w jakim kraju nie można zrobić badania krwi odpłatnie bez skierownia, a jak zapytałam nikt mi nie odpowiedział więc dalej nie wiem [emoji2320]
A po drugie jak stalkujesz to rób to dokładnie bo właśnie zaj...łas jak łysy grzywką o kant kuli [emoji2356]



Dziękuję, takich kobiet więcej. Amen.


🥰
 
reklama
Na wczesnym etapie nie szkodzi. Oczywiście jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, ze jestes w ciąży to nie pijesz raczej to logiczne. To raz, dwa gdybys była tak mądra byś widziala, ze straciłam ciążę na etapie 8 tyg świeżo co. Skończyłaś juz swoje mądre wywody ? Bo widzę, ze masz gorszy dzień i próbujesz tu podkreślić swoje złote myśli. Gdybys była tak skupiona na rodzinie nie musiałabyś tu tego pisać tylko byś się na tym skupiła. Widzisz ja tu rzadko bywam bo mam swoje sprawy, życie, diagnostykę i nie muszę tu informować takich jak Ty. 😉
Zostaw sobie to bez odpowiedzi, bo SKUPIASZ się na rodzinie. 😅
A na przyszłość nie oceniaj kogoś jeśli nie znasz sytuacji.
I wzajemnie z ocenianiem innych I ich sytuacji. Ja tez jestem po stracie ale nie probuje mowic ludzia jak maja zyc... I czy wiedza jak wyglada ich swiat..
Przykro, ze stracilas ciaze.
A co do pica alkoholu na poczatku ciazy to... sa badanie ktore przecza twojej teorii
 
Yyyy w pytę to słabe...
Po pierwsze ja na przykład nie wiem w jakim kraju nie można zrobić badania krwi odpłatnie bez skierownia, a jak zapytałam nikt mi nie odpowiedział więc dalej nie wiem [emoji2320]
A po drugie jak stalkujesz to rób to dokładnie bo właśnie zaj...łas jak łysy grzywką o kant kuli [emoji2356]
 
I wzajemnie z ocenianiem innych I ich sytuacji. Ja tez jestem po stracie ale nie probuje mowic ludzia jak maja zyc...
A ja próbuje? Nie, nie sadze. Akurat gdybyś zauważyła bywam tu od poronienia tyle co nic. Wiec nie chrzan mi postów o rodzinie bo każdy z nas ma rodzinie. Prawda jest taka, ze dojeb.. alas sie do mnie ot tak. Więc sorry, ale spadaj na drzewo, bo nie mam ochoty z kims takim dyskutować.
 
Witam:) czy widzicie tutaj może jakaś kreske? Pozdrawiam i spokojnego wieczoru??:*
 

Załączniki

  • 20220106_153424.jpg
    20220106_153424.jpg
    540,3 KB · Wyświetleń: 211
reklama
Do góry