reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowa!

reklama
cóż starsze pokolenia nie znają się na tym - cóz wesoły teściu Ci się trafił ............. a łóżeczko turystyczne to najlepsza rzecz jaka może być
 
ja mam podoba.. choc tesciowa nie mieszka z nami..... jezu gdyby mieszkala oszalabym...
mam nadzieje, ze twoj partner staje zawze po twojej stronie... niestety jej zachowanie moze w koncu popsuc relacje miedzy toba a twoim partnerem.
nie daj sobie w kasze dmuchac, wychowu po swojemu, nowymi metodami. czy jest w ogoel szansa na to, ze sie przeprowadzicie, np. do twoich rodzicow...
taka tesciowa to tak potrafi zatruc zycie, ze non stop sie mysli o tym co powiedziala, co zrobila... to nie zycie. rozpusci ci dziekacia i stracisz nad nim kontrole.
 
no zwłaszcza, jak się ciągle jeździ między jednym domem a drugim.. ale niektórzy uważają, że z dzieckiem trzeba się gnieść na wersalce tak długo jak dziecko tego chce.. :/ tylko, że Mała w łóżeczku śpi całą noc prawie, a jak śpi ze mną stale się budzi, więc chyba tak jest dla Niej lepiej..
 
Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
ufff. jak ja się cieszę, że teściowej nie oglądam na codzień. :)
Na moje szczęście to mój mąż ogląda swoją teściową codziennie ;p hehe
 
Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej

Jeżeli ankieta wciąż aktualna, to wypełniona. Pozdrawiam.
 
ufff całe szczescie ze moja tesciowa jest normalna. Choc tez lubi rządzic ale mieszka 350 km od nas wiec nie bardzo ma jak. :D
 
reklama
pogratulować normalnej teściowej, bo nie wszystkie mają tyle szczęścia, poza tym, to raczej rzadkość. Nawet jeśli nie mieszka z nami to się lubi wtrącić. Wystarczy, że ma telefon :D
 
Do góry