reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Cześć dziewczyny, w sumie to chyba z niczym nie przychodzę 🙁dziś było pierwsze usg po transferze, jak na razie nic prawie nie widać, próbowała doktor coś dojrzeć niby cień cienia jakiś widziala,ale to malo,nie pocieszyla mnie zbytnio, za tydzień kolejna wizyta zobaczymy wtedy.

@Motylkowa! Bardzo mi przykro, życzę powodzonka na kolejny transfer 🤗
 
Witam. Po latach wracamy z mężem do tematu in vitro. Mamy już syna z procedury, 2 ciaze naturalna zakończona niepowodzeniem, oraz zapas 5 zarodków. Moje pytanie jak wygląda teraz procedura podejścia do criotransferu z refundacja? Jak to realnie wygląda, ile wizyt?
Idziesz na wizytę kwalifikacyjną, podpisujesz dokumenty zgody na wzięcie udziału w refundacji. Ja odrazu miałam tego dnia badania krwi na hiv,różyczkę itp (ważne pół roku) chlamydia i cytologia jak nie masz ważnej.
Potem Cię umawiają do lekarza prowadzącego. Najlepiej się umów na początku cyklu albo pod koniec to odrazu zaczniesz cykl z transferem 😀
 
Cześć dziewczyny, w sumie to chyba z niczym nie przychodzę 🙁dziś było pierwsze usg po transferze, jak na razie nic prawie nie widać, próbowała doktor coś dojrzeć niby cień cienia jakiś widziala,ale to malo,nie pocieszyla mnie zbytnio, za tydzień kolejna wizyta zobaczymy wtedy.

@Motylkowa! Bardzo mi przykro, życzę powodzonka na kolejny transfer 🤗
Jak miałaś transfer 11 września? Bo znalazłam we wcześniejszych postach no to nie wróży, już powinien być zarodek nawet i z serduszkiem.
Ewentualnie sam zarodek..
zupełnie nic nie było nawet pęcherzyka ciążowego? A beta jaka jest?
 
Aaa,jeszcze tak sprawa, bo w sumie dziś nie potwierdziła mi ciąży i za wizytę nie płaciłam,ale w recepcji powiedziała mi że za kolejna będę już płacić, jak to jest z tym finansowaniem, kiedy kończy się refundacja?
 
Aaa,jeszcze tak sprawa, bo w sumie dziś nie potwierdziła mi ciąży i za wizytę nie płaciłam,ale w recepcji powiedziała mi że za kolejna będę już płacić, jak to jest z tym finansowaniem, kiedy kończy się refundacja?
Masz jedną wizytę darmową w ramach ministerstwa, czyli tą dzisiejszą.
 
Jak miałaś transfer 11 września? Bo znalazłam we wcześniejszych postach no to nie wróży, już powinien być zarodek nawet i z serduszkiem.
Ewentualnie sam zarodek..
zupełnie nic nie było nawet pęcherzyka ciążowego? A beta jaka jest?
Tak 11wrzesnia, sorki zapomniałam o tym napisac,że pęcherzyk ciążowy jest chyba 6mm jak dobrze pamiętam, trochę mnie to przybilo dziś i nie myślę, a bety mi nie sprawdzili dzis, ostatnio robiłam w 17dpt wyszła 7888
 
Tak 11wrzesnia, sorki zapomniałam o tym napisac,że pęcherzyk ciążowy jest, trochę mnie to przybilo dziś i nie myślę, a bety mi nie sprawdzili dzis, ostatnio robiłam w 17dpt wyszła 7888
Ja na tym etapie miałam pęcherzyk z zarodkiem ale bez serca, lekarz już wtedy mówił że serce już powinno być i nie wróży dobrze. Bylam tydzień później i dwa tygodnie później na usg i serca dalej nie było niestety.

Moim zdaniem już powinien być zarodek 😟
 
reklama
Tak 11wrzesnia, sorki zapomniałam o tym napisac,że pęcherzyk ciążowy jest chyba 6mm jak dobrze pamiętam, trochę mnie to przybilo dziś i nie myślę, a bety mi nie sprawdzili dzis, ostatnio robiłam w 17dpt wyszła 7888
Czyli dzisiaj 22dpt czyli 41 dzień ciąży czyli 5+6tc. To już powinno być więcej, ale może było późne zagnieżdżenie...
Będziesz czekała ten tydzień czy pójdziesz gdzieś pomiędzy?
 
Do góry