reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
Ja podaje rumiankową i z koperku (HiPP )narazie bo już po czwartym miesiącu sa inne rodzaje
czasem jedną buteleczkę na dzień albo i dwie (jednorazowo robie 100ml) czesto Maks wypija wszystko naraz
a jak troche zostawi to butle porywa siostra ;D i dopija reszte
lekarz zalecał nam dopajanie bo nie karmie wyłącznie cycem tylko pół na pół
herbatke daje Maksowi między posiłkami
czasem to metoda na uspokojenie
 
reklama
Ja też daje Kubusiowi herbatke rumiankowa Hippa. Bardzo mu smakuje i przewaznie wypija 100-120 na jedno posiedzenie:) a daje mu kilka razy dziennie miedzy mleczkiem. Jak widze ze cos chce a od karmieniem mleckiem minelo mniej niz 2 godzinki to daje herbatke. I bardzo sie to Kubusiowi podoba.
 
glukozy nie daje raz chcieli dac Emi w szpitalu zeby dała mi pospać bo musiała lezec pod lampą a ciagle sciagała okularki ochronne to nawet nie zabardzo chciała to pić
herbatki daje rumiankową malinową plus soczku jablkowy i marchewkowy
nie wyobrazam sobie takich upałow bez picia dla emi
 
radze ostroznie z dawaniem dzieciom slodkich herbatek czy glukozy zeby byly spokojne- ciekawy tekst byl o tym w ktoryms numerze Dziecka. Mozna w ten sposob wychowac czlowieka bardzo sklonnego do uzaleznien. a cukier uzaleznia i to bardzo. Pomijam inne sprawy, typu prochnica i nadwaga.

Ja daje tylko cyca. Ile Ola chce tyle ma. W koncu po to jestem :)
 
amiam: to podziwiam cie!!! i zazdroszcze ze maluszkowi wystarcza cycus! u mnie tak kolorowo nie bylo i skonczylo sie na dokarmainiu a cycus pozostal na noc
 
wiesz Ania - jak się ma jedno dziecoko to można poszaleć z byciem tylko dla dziecka cyckowego.

ja musze zadbać jeszcze o Piotrka - a to już jest problem.
 
Ja nie wyobrażam sobie nie podawać Małej herbartki. Nie mam siły co sekundę jej podawać cyca, bo jej się chce pić...Ja spijam mnóstwo picia i dlaczego ona nie miałaby pić? Ale to moje zdanie ;)
 
azik pisze:
wiesz Ania - jak się ma jedno dziecoko to można poszaleć z byciem tylko dla dziecka cyckowego.
racja, racja
nieraz musiałam Maksowi cyca zabrać i lecieć do Oli bo albo się przewróci albo weźmie coś czego jej niewolno...
niestety najczęściej jestem sama i musze sobie jakoś radzić
 
reklama
Do góry