reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
dziewczyny czy jak dajecie butelke i maluch juz nie chce to po beknieciu probujecie jeszcze raz
bo ja zauwazylam ze Emi po bekniecie bardzo chetnie dokabncza to co zostawila w butli przed beknieciem
 
reklama
a moja jadlaby co chwile,w nocy troche ja oszukuje i daje jej herbatki bo jest senna wiec wypije i zasnie:)) w dzien jest to niemozliwe bo wrzask po herbatce niesamowity i trzeba dac mleka.a nie dajecie glukozy do picia?ja podaje na zmiane raz koprek raz glukoza.
 
Kasiula - Jaś też czasem niby juz nie chce jeść, a po odbiciu znowu szuka i dokańcza posiłek.
U nas dzisiaj udało się tylko 2 razy podać mieszankę, a resztę - mój pokarm odciągnięty. W nocy nawet raz Jaś raczył napić się z cyca :p ale po półtorej godzinie obudził sie głodny i dostał butlę.
 
jak czesto podajecie piciu dzieciaczkom?i ile wypijaja?i w ogole skad wiecie czy chce pic czy jesc,czy moze dajecie przed albo po jedzonku?i jakie piciu dajecie?
 
Moj synek pije samo mleko. Nie podawalam mu jeszce  zadnych herbatek bo miom zdaniem nie ma co niepotrzebnie  faszerowac dziecka ziolkami ;) A po co podajesz glukoze? Przeciez to puste kalorie. Pytalam lekarza czy w trakcie upalow podawac malemu wode, powiedzial ze mozna ale nie jest to konieczne bo wode ma w mieszance. Wydaje mi sie tez ze dziecko pije tyle mleka ile potrzebuje i nie ma co go oszukiwac woda czy herbatka. Moze sie budzi czesto w nocy bo jest glodna, moze tez miec skok przybierania na wadze i jesc wiecej.

Marta, jaki sliczny blog :D I jaka piekna Wiktoria w sukienusi.
 
Ja też nie podaję Jasiowi nic do picia. Lekarka powiedziała, że nie trzeba. A razie czego (jakiś ogromnych upałów, itp.) mam podać czystą wodę. Zdecydowanie odradzała mi wszelkiego rodzaju herbatki. Jaś się na razie nie dopomina.
 
Bo widze ze tu padla mowa o herbatkach... a ja wczoraj w koncu kupilam herbatke uspokajajaca Hippa-moze i nie trzeba ,ale majka ostatnio bardzo rozdrazniona i stwierdzilam ze jak po trochu jej bede dawala to nie zaszkodzi.Zasmakowala jej bardzo i nagle sobie przypomnilala jak to sie z butelki pilo.Wczoraj wypila nie duzo,za to dzis wypila w ciagu calego dnia 100ml.Nie zastepuje nia normalnych posilkow,oczywiscie,zreszta byloby to niemozliwe,bo Majka nie dalaby sie oszukac ;) .
Tak jak teraz odradzacie,az mi glupio,bo sama zawsze twierdzilam ze nie trzeba dawac nic dodatkowo oprocz mleczka,ale ostatnio juz nie moge-Majka prawie nie spi w dzien,w nocy tez marnie ze snem,wiec to ostatnia nadzieja :-[
 
reklama
ja w ten upał wolę podac dziecku wodę czy herbatke(na trawienie hippa * wtedy debridat nie potrezbny :) ) niż co chwile butlę czy cyca.

im tez chce sie pić - jak i nam - ja pije kilka razy na godzinę one też chcą - a ja nie mam czasu dawać cyca kilka razy na godzinę - wolę dać pić. wiem że cyc by wystarczył - ale to troszke zbyt uciązliwe w ten upał.
 
Do góry