reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
Kupka sie pojawiala - i to bardzo rzadka ::) choc dopiero po podaniu tej plynnej mieszanki - dodam ze obie mieszanki sa jednakowej marki ( niewiem czy w Polsce sa takie mleczka gotowe juz do podania czy tylko do rozrabiania)
Moja Alex nadal ma problem z brzuszkiem - chyba jednak przez gazy - podaje jej gripe water i infacol no i troche lepiej ale z ta kupka to ciezko :(
 
reklama
w usa tez sa mieszanki juz rozrobione albo w puszkach, albo w buteleczkach szklanych lub plastikowych. Moj synek na poczatku jadl te gotowe mieszanki i bylo ok, pozniej zaczelam kupowac mleko w proszku i rozrabiac z woda i nie bylo kupki. Mieszanka byla tak jak piszesz tej samej marki, wydaje mie sie ze sklad jest chyba ciut inny bo rozpuszczony proszek jest bialy a to gotowe melko takie lekko brazowe.
 
mi lekarze mowili zebym podawala glukoze do picia ale widze ze Wiki wcale tego nie lubi poza tym jakos sie krztusi jak to pije-a ja probowalam i wcale to nie jest slodkie.zdecydowanie woli herbatki-dzis wyrpobowalam rumankowa,na poczatku miala dziwna mine ale wypila cala butle.przez te upaly mala je wiecej posilkow,znaczy 6-7 razy je mleko i pomiedzy pije jeszcze herbatki czyli wychodzi ze je z 10 posilkow na dobe.przewaznie w godzine po karmieniu daje jej herbatke (tylko wtedy jak tego chce-a tak przewaznie bywa jak sie bawi) a za jakies 1,5 godz. juz jest glodna i daje mleko.czy dobrze robie?wiem ze pic musi,to normalne skoro i my pijemy.ale czy nie za duzo tego?
i oczywiscie herbatka obowiazkowa na spacer.a w nocy jedno karmienie z piersi,potem rano trroche piersi a reszta na butli.
 
martap u nas jest podobnie tyle że mleko jest raz z cyca a raz z butli na zmiane i w sumie to jakieś 6 karmień
i herbatka tez najczęściej na wyjście
za kilka dni zamierzam podać Maksowi soczek jabłkowy, na początek klarowny rozcieńczony wodą
 
Mi lekarz kazal podawac glukoze w szpitalu i zaraz po wyjsciu bo synek przez kilka pierwszych dni zycia wcale nie siusial, bo mialam malo mleczka a nie chcialam podawac mieszanki.

Od kilku dni mam problem bo Patryk nie chce jesc a jak juz zje to bardzo malo np zwykle jadal 120 ml a teraz ledwie 50-60ml. Nie chce tez pic wody. Kupilam dzis nowe smoczki z dziurka 3 bo do tej pory mial 2, zobaczymy czy bedzie chcetniej jadl . Wiem ze jest goraco ale kurcze zeby nawet nie pic ::) Siusia wiec chyba nie jest calkie pozbawiony plynow.
A moze zabki mu wylaza i jedzenie sprawia bol ::) W srode idziemy do pediatry. Ciekawe co powie. Nie moge tez sie doczekac wazenia i mierzenia :laugh:
 
Obserwuję Jasia i doszłam do wniosku, że chyba szkodzi mu Bebilon2, mimo że jedynkę toleruje bardzo ładnie. Ilekroć podaję mu dwójkę to boli go potem brzuszek :( Na razie raz dziennie dostaje mieszankę, a na pozostałe karmienia mój pokarm.

 
My od tygodnia na bebilonie pepti, na początku Maks sporo ulewał ale teraz już lepiej

Dziś przeszedł sam siebie! ostatnio zjadał jednorazowo po 150ml, czasem niecałe
a dziś po wieczornej kąpieli i po zjedzeniu całej butli widać było że jeszcze głodny
no to mu dorobiłam 90ml i zjadł, w sumie 240 ::)
 
mam Piotrkowi zacząć wprowadzać inne mleko aniżeli nutrę. kupiłam bebiko - i od razu odpuściłąm, Piotrek wył jak wściekły, chyba nigdy nie miał tak mocnej kolki.
 
reklama
kaśka, a może NAN

Maks powoli przestawia sie na nutramigen,dzielny chłop!
to jest przewstrętne w smaku, ja bym tego za nic nie wypiła!!

no ale skoro ma mu pomagać ..
 
Do góry