reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
a Piotrek po nan2 szybciej głodny aniżeli po nutramigenie. na jedno posiedzenie zjada butlę z 5 miarek - czyli jakieś 165ml. raz zje bez problemu, a raz przysypia przy jedzeniu. z tego co zaobsrerwowałam - nan jest bardzo szybko sycący, ale teżbardzo szybko znika z żołądeczka.
 
reklama
Ja od kilku dni podaje NAN1
po nutramigenie wysypka sie zwiekszała teraz jest lepiej ale nie wiem czy to efekt mleka czy nowych masci ::)
 
asioczek pisze:
Kasiula Majka w dzien jada ostatnio po 120 ml (Bebiko 1) je co okolo 2 - 3h jedynie wieczorem zjada 210 ml na jedno posiedzenie i spi wtedy 9 - 11h. Wedlug rozpiski na mleku powinna zjadac 180 ml a ona w ciagu dnia raczej nie chce az tyle na raz wypic. Po przejsciu na sztuczne mleko zjadala wiecej teraz chyba zauwazyla ze mleko jakies bardziej sycace. Wczesniej pila moje odciagniete przez butle i zjadala go znacznie wiecej.
9-11h boze jak ja bym tak chciala. Kiedy to bedzie??? MOj się budzi co2-3 h a nad ranem juz co 1h, no ale jest na cycku i pewnie dlatego.
 
Milla pisze:
[
9-11h boze jak ja bym tak chciala. Kiedy to bedzie??? MOj się budzi co2-3 h a nad ranem juz co 1h, no ale jest na cycku i pewnie dlatego.

Milla Majka nawet na cycku (jeszcze 3 tygodnie) temu ladnie w nocy spala. Od 6 tygodnia jej zycia przesypia cala noc i w nocy na cycku nie wisiala, chociaz poczatkowo budzila sie co chwile. Teraz czasami przebudzi sie na szybka flaszke, ale przewaznie sypia nam od 20 do 7 rano. O 7 wstaje i sie bawi a jesc dopiero chce okolo 8 po jedzeniu jeszcze godzinke przesypia.
 
Naprawde tylko pozazdrościc. Kuba zamiast z wiekiem lepiej sypiac w nocy to wlasnie coraz cześciej się budzi. Jak za 2 miesiące zacznie jeść co innego to dam mu kasze na noc i moze chociaz te 5 h pospi non stop.
 
Milla - a karmisz z obu piersi?
bo my w nocy z obu, jak Maks przysypia to go lekko budzę i przystawiam do drugiej, dzięki temu są tylko 2 karmienia około północy jak idę spać i około 5 rano, a około 8 biorę go jeszcze na karmienie do łóżka i czasem nam się zaśpi do 10  ;D
 
Milla pisze:
Naprawde tylko pozazdrościc. Kuba zamiast z wiekiem lepiej sypiac w nocy to wlasnie coraz cześciej się budzi. Jak za 2 miesiące zacznie jeść co innego to dam mu kasze na noc i moze chociaz te 5 h pospi non stop.

Milla, ja od tygodnia zagęszczam Jasiowi wieczorne mleko dwoma łyżkami kaszki. Ale niestety wcale nie śpi przez to dłużej :(
 
Mój Kamil je srednio 160 ml 4 razy dziennie plus zupka na obiad i kaszka na noc okolo 150. soczki wmuszam. przybiera na wadze ale jakies 2-3 tygodnie temu to nie jad wiecej niz 120 ml i to 5 razy dziennie. spi od 8 do 5 rano czasem w te upaaly budzi sie w nocy kolo 2giej na cyca :)
 
Moja Kinga od poniedziałku dostaje NANa, jak ja jestem w pracy, no i wyskoczyło jej coś na buźce i na uchu:-(
A jak wcześniej jej dawałam, to nic nie miała.
Wyskoczyły jej takie krostki, które wyglądają jakby się zadrapała a na uchu ma coś takiego jakby zaschniętą woskowinę. No i chyba muszę iść z nią do lekarza w poniedziałek, aby przepisała nam inne mleczko :(
 
reklama
pytia pisze:
Milla, ja od tygodnia zagęszczam Jasiowi wieczorne mleko dwoma łyżkami kaszki. Ale niestety wcale nie śpi przez to dłużej  :(

pytia a jakiego używasz smoczka??

też próbowałam dać Maksiowi mleko z odroniną kaszki ale za dużo mu leciało przez smoczek i nie dało się
mam trójprzepływowy z aventu, a może powinnam od razu zagęścić większą ilością

Ty od razu dałas dwie łyżki?
 
Do góry