reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
reklama
tak, one się tak bardzo nie różnią ,to pierwsze jest troche lepiej zmodyfikowane
można spokojnie przejś na 2 za miesiąc czy dwa
 
ja od poczatku karmie mała Bebikiem, to jedyne mleko, ktore toleruje, po innych miala okropne kolki. jeszcze jestesmy na 1 , za miesiac wprowadzamy 2 , mam nadzieje ze bedzie rownie dobrze przyswajac
 
ja rowniez dokarmiam Zuzie NAN 1 i mam zamiar podac dwojke za miesiac jak skonczy 4 miesiace. po NAN-ie nie mamy zadnych kolek
w pierwszym miesiacu dawalam Zuzi SMA (takie mleczko tytaj jest w Anglii) i szczerze mowiac nie wiem nawet czy miala po nim kolki - bo one byly ale nie jestem pewna czy to napewno od mleczka. a polskich mieszanek innych nie probowalam
 
dziewczyny czy wasze dzieci zjadaja tyle ile powinny tzn na opakowaniu sa proporcje ja tez slyszalam ze dziecko powinno zjadac 100ml + 10ml na kazdy miesiac
a moja Emi czasem zje 120 a czasem 150 i je co 3 godziny jak jest u was
 
Kasiula moja teściowa podaje Małemu jak mnie nie ma tak jak na opakowaniu NAN2 czyli 210 i starcza na 3 godziny. A ztymi 100 ml +10 ml na każdy miesiąc to jest tak faktycznie, ale jeśli chodzi o dopajanie sokami czy też herbatka. Ostatnio mówili w "Mamo już jestem". Ale nie można za bardzo brać do sibeie takich rzeczy, mój pediatra powiedział, że mam dawać tyle ile chce i już...
 
reklama
no wiem wiem tylko mnie martwi ze Emi je za malo wiem nie trzeba sie przejmowac jesli dziecko przybiera na wadze ale w zyciu jeszcze nie zjadla 210tak jak na pudełku
najwicej udalo jeje sie raz wciągnąc 180
??? ???
 
Do góry