reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpitale wrzesniowe

reklama
Kociak dziecko, które rodzi się w odzie przeżywa mniejszy szok niż jak wyciągają je na powietrze ;)

Melanie nawet gdyby były nie wiadomo jakie warunki higieniczne, wręcz septyczne to i tak nie mogę bo po cesarce nie wolno :mad:
 
No właśnie! Nie wolno. Pytałam już lekarza. W wodzie występuje ponoć większe ryzyko pęknięcia macicy, która jest już naruszona po cc. Tyle to się orientuje a o szczegóły nie pytałam bo jak zakaz to zakaz :(
 
nie wiem myślę że oni tą wannę jakoś odkarzają po każdym porodzie ale nie interesuje mnie ten temat więc nigdy nie dociakałam jak to jest z tą higieną w wannie

Podobno taki poród jest mniej stresujący dla dziecka, i mniej bolesny dla matki. Skurcze są ponoć słabsze i rozwarcie szybciej postępuje. Ale ja o tym nigdy się nie przekonam....
 
Rozmawialam z mama i powiedziala ze kobity wczescniej rodzily normalnie i bylo dobrze :)
A teraz wymyslaja jakies porody w wodzie czy co ;D
 
reklama
Aniulka moja przyjacóła, która urodziła miesiące temu rozmawiała na temat porodu w wodzie ze swoim ginem
jej gin, to uznawany ginuś w moim mieście - i powiedział jej tak:
dziewczyno daj sobie spokój z tą wodą, Ty wiesz co tam pływa?
myslisz, że z tych dysz z bombelkami da sie wszystko doczyścić??

i ją i mnie to przekonało - zapomniałam o czymś takim jak poród w wodzie.

A byłam nie źle napalona ;D
 
Do góry