reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Reakcja dwumiesiecznego dziecka na szczepienie 6w1

Witam drogie mamy mój 8 tygodniowy synek miał dziś szczepienie pierwsze po szpitalu szczepionką 6w1.
Trochę się martwię bo od momentu szczepienia a było to koło południa non stop śpi a jeśli się wybudzi to marudzi I płacze, widać że jest śpiący. Po chwili tulenia zasypia znowu. Nie ma ani chwili czuwania. W momencie kiedy nie spał przed szczepieniem był pogodny, śmiał się rozglądał. Teraz ledwo ma siłę oczy otworzyć jest taki senny. Czy to normalna reakcja po szczepieniu?
Hej
Dziewczyny piszą, że to nie NOP. Mój syn miał bardzo podobnie. Przy kolejnej wizycie opowiedziałam lekarce co się działo i ona uznała to za NOP i wpisała w książeczkę zdrowia taką informację.
W każdym razie wszystko przeszło, następnego dnia po szczepieniu było już w porządku 🙂
 
reklama
U nas to trwało równo dobę ;) ale tylko po 6w1 na 6 tygodni. Wszystkie kolejne szczepienia nie robiły już wrażenia na nim.
 
Drogie mamy a co może być przyczyną spadku apetytu. Od szczepienia mój synek placze przy butelce, pręży się. Nie chcę jeść wygląda to tak jakby męczyły go gazy lub chciał zrobić kupkę a nie może. Dodam że wypróznia się co 3 dni. Przed szczepieniem zjadał ok100 ml średnio co 3,5 godz. Teraz jest godz. 12.15 a on od 7 nie jadl, śpi I nie domaga się jedzenia.
 
Drogie mamy a co może być przyczyną spadku apetytu. Od szczepienia mój synek placze przy butelce, pręży się. Nie chcę jeść wygląda to tak jakby męczyły go gazy lub chciał zrobić kupkę a nie może. Dodam że wypróznia się co 3 dni. Przed szczepieniem zjadał ok100 ml średnio co 3,5 godz. Teraz jest godz. 12.15 a on od 7 nie jadl, śpi I nie domaga się jedzenia.
A moze ma za maly przeplyw w smoczku i potrzebuje większy? Albo butelka mu przestała pasowac i trzeba sprawdzić inny rodzaj smoczka?
 
Do góry