reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Witam ,
Właśnie wróciłam od dr Tylnickiego i mogę odpowiedzieć na parę pytań:-)
Znieczulenie w tym szpitalu będzie można dostać na życzenie od 01.08, póki co nie dają takiego znieczulenia. Więc mam nadzieję, że nasza dzidzia się nie pospieszy bo chciałabym jednak znieczulenie dostać:-)
Co do rzeczy dla dziecka, to jest wszystko, nic nie potrzeba zabierać, chyba że chcemy mieć własne rzeczy.
Pozdrawiam
 
reklama
Dzięki za pomoc, ja mam termin 30 lipca, ale szczerze mówiąc to mam nadzieje ze urodze wcześniej bo te upaly mnie wykończą...
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny alez mnie ucieszyły Wasze wiadomości:-) Oj ŻYCZĘ sobie tego znieczulenia jak nic innego:-D Ale do grudnia mam jeszcze sporo czasu... Spokojnego, szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu wam życzę ;-)
 
Fajnie że jest znieczulenie, ciekawe ile ta przyjemność kosztuje? ja w tym tyg mam wizytę to może zapytam mojej lekarki. Poza tym torbe już spakowałam choć nie wiem co dokładnie powinnam wziąść dla siebie bo dla dziecka to wiem że tylko na wyjście to juz tatuś przywiezie. Ja wziełam podkłady, majtki siatkowe, mydło Biały Jeleń, koszule, klapki, szlafrok itp. A termin mam na 28 sierpnia. jeśli sie uda to chce poród rodzinny ale martwię się o męża bo on bardzo nerwowy jest.
 
Dziewczyny to bardzo fajnie z tym znieczuleniem ale ja mam termin na 25. 07 ciekawe czy sie zalape na nie :) Bardzo bym chciala trafic na jakiegos dobrego lekarza przy porodzie, najlepiej na swojego Dynerowicza. A znacie moze jakas fajna położna?


 
Ostatnia edycja:
Z tego co wiem, to znieczulenie jest bezpłatne.
Mam do Was pytanie, znacie może kogoś kto w tym szpitalu niedawno rodził? Jak tam wogóle jest?Jaki personel? Bo dochodzą mnie słuchy, że kiepski personel, zero pomocy itp.
I zaczynam się bać...
 
Wiesz co jeszcze tam nie rodzilam pewnie bede lada dzien :)
Lezalam tam na gin. w marcu i bylam zadowolona z opieki. Powiem Ci ze nastawiona bylam negatywnie bo tez slyszalam nie ciekawe opinie. Tylko ze wiele sie zmienilo jak ordynatorem zostal Tylnicki. Lekarze sa naprawde ok moze z jednym -dwoma wyjatkami. Pielegniarki byly bardzo fajne. Nie wiem jak bedzie przy porodzie tez sie boje czy trafie na fajna zmiane nie wiem jakie sa polozne.
 
Właśnie Tylnicki prowadzi moją ciąże i dlatego się na ten szpital zdecydowałam. A nie znam tam nikogo. Ale w sumie nigdy nie wiadomo na jakich ludzi się trafi, dlatego pozostaje wiara w to, że trafimy na położne z powołania:-)
Trzymam kciuki i życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania!
 
Moja koleżanka rodziła w zeszłym roku w grudniu kiedy nie było Tylnickiego atmosfera była świetna, położne bardzo pomocne i miłe. Może dlatego, że w grudniu nie było już Stanka i tego drugiego (nie pamietam nazwiska:dry:). Kolejna koleżanka rodziła w lutym i też jest bardzo zadowolona. Ja osobiście chodziłam do Tylnickiego pare lat i gdy zaszłam w ciążę nastawiłam się na Nowy Sącz później nastawiłam się na Olkusz (kiedy tylnicki został ordynatorem) w końcu zmieniłam lekarza ale dalej obstawiam Olkusz ;-)
 
reklama
Rodziłam w Olkuszu w tym miesiącu na ogólnej porodówce i niestety było zero intymności. Razem ze mną rodziła inna kobieta. Całe szczęście, że poszło sprawnie.
Pytałam o znieczulenie zewnątrzoponowe i położne powiedziały, ze nie podjęto decyzji jakoby miało być dostępne od 1 sierpnia...
Bolało i błagałam o coś przeciwbólowego to podano mi... no-spe...
Oczywiście nie zmniejszyła ona bólu :(
 
Do góry