reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpital olkusz!!!

no straszne dziwne uczucie po porodzie jest, tak lekko pusto i dziwnie sie lezy na brzuchu, ja to sie przez conajmniej tydzien nie moglam do tego przyzwyczaic ;)
 
reklama
Dokładnie pusto i dziwnie człowiek nie może sie przyzwyczaić że nic tam w środku się nie rusza.Galazka_2 widzisz że nie ma się co martwić i denerwować.Ja też wizytę u gina mam 11 lipca.A swoją drogą ciekawa jestem która z lipcóweczek pierwsza urodzi...pozdrawiam!





 
hey dziewuszki

orientujecie sie czy w olkuszu jest poradnia laktacyjna ( pewnie nie ma), ale wolę sie upewnic.

i chciałam zapytac czy do szpitala trzeba brać swoje podkłady na łóżko
 
molla!Pierwsze słyszę o takiej poradni.Ja nie zabieram żadnych podkładów na łóżko za to biorę swoje ubranka dla dziecka,chociaż 2 kompleciki.Szpital zapewnia je ale w razie czegoś lepiej też mieć swoje i się nie prosić o to żeby ci dały.
 
jak leżałam to pytałyśmy o poradnię i niestety nie ma takiej. Co do ubranek to one przebierają zawsze po kąpaniu i jeżeli zajdzie taka potrzeba też (moja mała wymiotowała po porodzie śluzem i przebierały ją bez problemu). Ale warto mieć pieluszkę tetrową. Co do podkładu na łóżko to ja miałam swój.
 
DorciaS jesli zabierzesz swoje ubranka dla dziecka i zabiorą maleństwo do kąpania to już porawdopodobnie tych ubranek nie odzyskasz.
Ja nie miałam swoich podkładów na łóżko. Dały mi położne które były przy moim porodzie
 
Ja jeśli nic sie wcześniej nie zacznie dziać to będę mieć cesarkę 21 albo 25, bo lekarz wspominał, że woli poniedziałek, a to 25 by wypadało.
 
hej dziewczyny w końcówce ciaży, powiedzcie czy tez czujecie się ciągle zmęczone, przygnębione i zniechęcone? na nic nei macie sił? już nie wiem czy to normalne czy jakas depresja mnie dopada. w pierwszej ciązy nic takiego nie miałam, a teraz tragedia.
 
reklama
psyche!ja też już mam dość także nie ty jedna tak się czujesz.Tak samo nie mam siły ani ochoty na nic,chciałabym mieć już wszystko za sobą.Nogi bolą,dzidziuś w brzuszku daje popalić.Wiadomo że w pierwszej ciąży jest inaczej bo możesz więcej wypoczywać,wstać z łóżka kiedy chcesz i nie robić nic jak nie masz ochoty.Ja z pierwszym synkiem chodziłam wszędzie,czułam się fantastycznie, na nic nie narzekałam a ta ciąża od samego początku jest zupełnie inna.Ale już niedługo i będziemy miały nasze maleństw ze sobą:-D.A powiedz mi jak twoje starsze dziecko reaguje na to że będzie mały dzidziuś w domu?Mój syn nie może się doczekać i mam nadzieję że nie obróci to się w zazdrość!Pozdrawiam...:-)
 
Do góry