reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Dziewczyny powiedzcie mi co wy takiego do tej torby pakujecie bo ja mam jedną średnia i to jeszcze nie pełną ! może ja o czymś zapomniałam powiedzcie mi co wy ze sobą zabierałyście?
 
reklama
powiedzcie mi jeszcze jak sprawa wygląda z koszulą do porodu czy dają oni czy trzeba mieć swoją jakąś białą, zreszta nawet nie wiem jak by miała ta koszula wyglądać....?
 
Nikolcia ja do porodu pakuję podkoszulek męża i ciepłe skarpetki na wszelki wypadek:) będzie lekko luźny i jak coś to go wyrzucę:)
Dodatkowo 2 koszule nocne do karmienia na pozostałe dni pobytu w szpitalu.
dodatkowo zabieram:
-wode niegaz.
-recznik papierowy
-pampersy+ chusteczki nawilżane
-wkładki laktacyjne
-majtki jednorazowe + 2 op. podkładów
-ręcznik duży i mały
-stanik do karmienia 2 szt
-kapcie , klapki pod prysznic
-szlafrok
-termometr
-niedrapki dla maluszka
-pieluchę tetrową i jaśka (podusię)
-płyn do higieny intymnej, żel pod prysznic, krem itp... dla mnie szczoteczka, pasta...gumka do własów...
-WYNIKI BADAŃ, DOW. OSOBISTY, UBEZPIECZENIE

Osobna torba: telefon z ładowarką, aparat foto, sztućce talerzyk, szklanka, laktator, rożek, smoczek na wszelki wypadek, czapeczka dla maluszka

Do wyjścia ze szpitala ciuszki dla maluszka, fotelik, kocyk, rękawiczki, czapeczka :)

Jak o czymś zapomniałam proszę o dopisanie :) ewentualnie jak coś jest zbędne proszę o uwagi :)
 
wiecie co bardziej od porodu zaczyna mnie przerażać ta wyprawka i pakowanie...
Czytałam gdzieś, że koszulka do porodu powinna byc rozpinana z przodu ale nie wiem po co. Sprawdziłam sobie opis ostatniego USG jakie miałam robiobne i mam sporą różnicę między terminami z OM mam na 1 maj, a z USG 17 kwietnia więc pewnie koło połowy kwietnia juz muszę byc spakowana.
Ile przed terminem się pakujecie?
 
koniczynka ja mam termin na 6 marca ale szczerze powiedziawszy to każdy mi daje jeszcze tydzień półtora góra czyli gdzieś w okolicach 38 tygodnia ciąży powinnam urodzić. Tak naprawdę to dziś się spakowałam bo myłam łóżeczko dla córci i chyba sie przemęczyłam za bardzo i poczułam lekkie skórcze i się przestraszyłam:) teraz leżę i odpoczywam bo nikogo w domu nie ma i co ja biedna bym sama zrobiła:)
 
Szkoła rodzenia na Skwerku rozpoczyna zajęcia 15-02-2011r. ponoć ma być 8 spotkań we wtorki i czwartki o g.18.

Może któraś z Was chciałaby się też zapisać?

Ja się zapisałam :) zobaczymy jak będzie :) Znajoma mi bardzo polecała, choć ostatnie zajęcia to już będę mieć w 40 tyg.
 
NIKOLCIA to termin ci wypada dokładnie w moje urodziny. Ja chyba w marcu postaram się skompletowac większośc żeby się nie stresowac potem niepotrzebnie, a kwiecień zostawie na ostatnie szlify :)
Jaśmina dalej ten kurs w szkole rodzenia kpsztuje 280zł?
 
Hej dziewczyny ja zabieram do szpitala dokładnie to co wypisała jaśmina tylko bez laktatora (jak coś to mąż dowiezie) rożka(wydaje mi się zbędny)i czapeczki dla maluszka, smoczka też nie zabieram bo słyszałam że nie wolno no i ciuszki na wyjście dla maluszka tylko naszykuję i zostawię w domu jak po mnie przyjadą to zabiorą a zabieram jeszcze tą nieszczęsną lewatywę bo jakby tak miało braknąć akurat dla mnie to wolę mieć swoją co by nie było niespodzianek.
A powiedzcie mi jak to jest z goleniem tu i tam wiecie o co chodzi.:-) planujecie same bo ja mam nadzieję że przed godziną 0 zdążę ;-)Jak było z wami mamuśki. Wiem że to krępujące ale pewnie każda się zastanawia.
 
reklama
Do góry