reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

reklama
Tak mnie to ciekawi - co się robi z dziewczynami, które rodzą, a porodówki są pełne? Odsyła się gdzie indziej czy co?

chyba mogą odesłać ... :-(

laski jak ja rodziłam tez przez ten remont miało być niby pełno... położne stwierdziły ze to tylko ploty, bo w sumie na I piętrze rodziły 3 osoby przez całą dobę a na drugim nikt... :sorry: takze moze nie bedzie tak źle z tymi miejscami :tak:
 
Witam, mam takie małe pytanie planuje poród w 2-ce ale chciałabym żeby to był poród rodzinny i gdzieś kiedyś słyszałam że trzeba to prędzej zgłosić czy taka jest prawda?
 
Poród rodzinny w 2-ce,dziewczyno nie mogłaś lepiej trafić tam taki poród to kwintesencja tej definicji-jesteś sama z mężem i stanie się cód jeżeli będzie przy porodzie położna a o lekarzu możesz zapomnieć. Proponuję abyś się zastanowiła nad tą 2-ką,bo moja żona po porodzie w tym "szpitalu" przeszła TRZY operacje w Łodzi.Przeczytaj mój wpis dwie strony wcześniej.:no::crazy::no::no::no:
 
przepraszam, ale to nie zawsze tak wygląda - Państwo mieliście rzeczywiście pecha i bardzo wspolczuje tej sytuacji - ale ja rodzilam dwa razy w dwojce i za kazdym razem bylo bardzo dobrze, zawsze z mezem, zawsze byla polozna i lekarz
 
przepraszam, ale to nie zawsze tak wygląda - Państwo mieliście rzeczywiście pecha i bardzo wspolczuje tej sytuacji - ale ja rodzilam dwa razy w dwojce i za kazdym razem bylo bardzo dobrze, zawsze z mezem, zawsze byla polozna i lekarz

podpisuje się! :tak:

ja bardzo chwalę dwójkę!
a pecha niestety można miec wszędzie :sorry:
 
Dziewczyny, pecha to można mieć nabijając sobie siniaka,a przy porodzie ma byc lekarz i położna i już. jeżeli przez 11 godzin porodu lekarz jest na sali kilka chwil, a reszte czasu spędza zamknięty na klucz w pokoju lekarskim to chyba coś tutaj nie gra. to nie pech lecz zwykłe dziadostwo i to jest właśnie obraz porodówki w dwójce. trzymajcie się od tego "szpitala" z daleka:no::no::crazy::no:
 
reklama
Czytałam już opinie na temat 2ki i jestem na nią zdecydowana... Ali interesuje mnie jak to wygląda z tym porodem rodzinnym czy muszę to gdzieś prędzej zgłosić?
 
Do góry