reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

grudnióweczka, dziecko ma się cały czas przy sobie - ja miałam w swoim łóżku cały czas i nikt uwagi mi nie zwrócił, po porodzie rodzinnym mąż siedział ze mną na sali i nie został nigdzie wyproszony (salę miałam przy pierwszym porodzie jedno- a przy drugim dwuosobową)
 
reklama
grudnióweczka, dziecko ma się cały czas przy sobie - ja miałam w swoim łóżku cały czas i nikt uwagi mi nie zwrócił, po porodzie rodzinnym mąż siedział ze mną na sali i nie został nigdzie wyproszony (salę miałam przy pierwszym porodzie jedno- a przy drugim dwuosobową)
A to mnie zaskoczyłaś tymi 1,2-osobowymi salami, bo jak byłam na oddziale to widziałam jedną tylko sale i mase łóżek w niej i myslałam że tam się "przechowuje" matki z dziećmi i trochę mnie to przestraszyło. Ale skoro 2 osobowe, to ja już chyba zdecydowałam..
 
A to mnie zaskoczyłaś tymi 1,2-osobowymi salami, bo jak byłam na oddziale to widziałam jedną tylko sale i mase łóżek w niej i myslałam że tam się "przechowuje" matki z dziećmi i trochę mnie to przestraszyło. Ale skoro 2 osobowe, to ja już chyba zdecydowałam..

To może razem zajmiemy salę 2-osobową??
 
Baaardzo chętnie :tak::-D Tylko dogadaj się z moją Jagodą, żeby została tak długo jak się da ;-)
A Ty też do 2? Co Ciebie przekonało? Bo jednak większość ciągnie do Biziela..

Już dwa razy rodziłam w 2 i byłąm baaaaardzo zadowolona. Do tego mój lekarz i położna tam pracują więc zawsze jakaś szansa, że trafię na ich dyżur. A bez TEJ położnej nie rodzę:-D
 
Już dwa razy rodziłam w 2 i byłąm baaaaardzo zadowolona. Do tego mój lekarz i położna tam pracują więc zawsze jakaś szansa, że trafię na ich dyżur. A bez TEJ położnej nie rodzę:-D
To idziesz w znajome kąty, ja będę musiała przecierpieć, nie lubię nowych miejsc i uzależnienia od niezanjomych mi ludzi. Chociaż kiedy oglądałam oddział wszyscy byli całkiem przyjemni i uśmiechnięci. Kiedy poszłam do Biziela, raczej odwrotnie, na oddział mnie nie wpuścili a kiedy mówilam o porodzie w wodzie od razu powiedzili, że to taka fanaberia.. W 2 nie ma porodów w wodzie, ale cieszyłam się, że bez ograniczeń mogę korzystać z prysznica.. Chociaż to;-)
 
Grudnióweczko,

a kiedy byłaś na zwiedzaniu oddziału w 2 ? bo ja też chcę się wybrać i zastanawiam kiedy i o której ... czy to jest im obojętne, bo zawsze ktoś oprowadzi ?
 
Grudnióweczko,

a kiedy byłaś na zwiedzaniu oddziału w 2 ? bo ja też chcę się wybrać i zastanawiam kiedy i o której ... czy to jest im obojętne, bo zawsze ktoś oprowadzi ?
Ja poszłam z marszu, najpierw na położniczą izbę przyjęć popytać co powinnam ze sobą mieć itd, a potem spytałam czy można obejrzeć oddział, położna powiedziała, żeby iść do góry i poprosić kogoś o oprowadzenie. U góry mi powiedzieli, że porodówki są pełne, więc nie będzie za dużo do oglądania, ale jedna z miłych położnych poszła sprawdzić i okazało się, że dziewczyna poszła pod prysznic, więc mogłam zobaczyć jak wygląda taki "boks" dla rodzącej. Zależy pewnie jak trafisz, bo jak mówiłam - w Bizielu nigdzie mnie nie wpuścili :sorry:Ogólnie w 2 nie przestarsz się, bo hałas może być - remont mają akurat w okolicy pordówki, ale mówili mi, że nikt się nie skarżył jeszcze na to.
 
reklama
ja sie cieszyłam ze jest remont... stwierdziłam, ze jak bedą walić w ściany młotkiem, to nikt nie bedzie słyszał, gdy będę się darła... ale mi nie poszło, bo rodziłam w nocnej ciszy :-p:-)
 
Do góry