reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
Ja zakupiłam dla Neli szczepionkę o nazwie "Pantaxim", koszt to 110 zł a chroni przed: tężecem, błonicą, krztuścem, polio, ACT-HIB. Idziemy w piątek sie szczepić.
 
Kobietki ile czasu po szczepieniu może być temperatura? Bo dzisiaj rano Adek znowu miał prawie 39 stopni :baffled: znowu dałam mu czopek...mało je :-( Patryk też w niewiele lepszej kondycji...a może to nie po szczepeiniu tylko się rozchorowały i powinnam iśc do przychodni?...niestety u mnie to wyprawa zwykle planowana kilka dobrych dni ;)
 
Różnie to bywa ale raczej stan podgorączkowy albo gorączka powinny zniknąć do 4-5 dni ale nie jestem wyrocznią lekarską ;-):-) lepiej popytaj lekarza , możesz chyba zadzwonić ?
 
Aga Mazury a nie możesz zamówić wizyty domowej? takiej wiesz państwowej.Moja lekarka w pewnych sytuacjach chodzi do dzieciaczków.Albo zadzwoń jak radzi Asia:-)
 
Moja Zuzia miala dzis kolejne szczepionko - w obie raczki. :baffled: Poplakala sie,a w glosie miala taki zal,ze znowu Ja obudzono w ten sposob. :-( Az mi sie plakac zachcialo... Moja Mala Kruszynka. :-(
 
My w srode bylismy znowu na szczepieniu.Ale tym razem bylo 1 klucie w nozke(ostatnio byly 2 w nozke). Wykupujemy szczepionke 5w1 Pentaxim za 110zl. Macius ja bardzo dobrze znosi i nie goraczkuje. Wieczorkiem mial jedynie 37.1st ale to rownie dobrze mogl miec od katarku.Tym razem nie zanosil sie tak dlugo placzem jak ostatnio(pewnie dlatego ze 1 uklucie bylo).Plakal, ale udalo mi sie go szybko uspokoic.A mam wrazenie, ze plakal glownie dlatego, ze na pocieszenie nie dostal od razu cycusia tylko musial chwilke poczekac, az go ubralam:tak: Ufff, ulzylo mi, bo balam sie, ze jego reakcja bedzie tak starszna jak ostatnio:szok:
Biedne dzieciaczki:-( Ale to wszystko dla ich zdrowka!:tak:
 
My teżwczoraj zaszczepilismy Nelę Pentaximem i zniosła to bardzo dzielnie. Przy badanku to sieusmeichała i gaworzyła a przy samym ukłuciu troszkę popłakała ale szybko sie uspokoiła. Nie było żadnych negatywnych reackji na szczepienie :) Dzielna dziewuszka :)
 
reklama
Oliwka byla dzisiaj szczepiona po raz drugi juz, wzielismy znow szczepionke 6w1. Mała tak samo jak ostatnim razem strasznie plakala ale tylko troche bo wsadzilam jej do buzi butle i zaraz byl spokoj. Wypila butelke do konca i sie usmiechala. Teraz juz wiem ze za kazdym razem musze miec dla niej cos do jedzenia ;-) :-D Tylko żarełko ja uspokaja :laugh2:
 
Do góry