reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Byłam wczoraj u gina i jestem załamana!!! Ale od początku...
Musiałam wybrać się do innego, bo mój poszedł na urlop (świnia ;-)) ale oczywiście byłam w tej samej klinice aby gin miał pełny wgląd w moje dane. Trafiłam na babę...i będę tego żałowała do końca życia...trzeci raz byłam u kobiety ginekologa i trzeci raz się zawiodłam, gdyż była niedelikatna, nie miała wyczucia jak mnie badała...koszmar. Tak poza tym nawet konkretnie mówiła. Jak zobaczyła na kiedy miałam poród i zaczęła badać to jej szczęka opadła, cytuje "to jeszcze do 2 tygodni może być zamknięte....szyjka długa i nie zapowiada się na szybki poród..." :szok::-(....no i co ja mam zrobić!!?? W sobotę jadę na ktg jeśli nic się nie wydarzy i dostanę skierowanie do szpitala na 22.02...jak do tego czasu nie urodzę to będą mnie męczyli w szpitalu :baffled::-(. Jestem załamana i bardzo się boję, gdyż myślałam,że siłami natury, bez wspomagania urodzę...a tu nic...
 
Becioo nic się nie martw.Wczoraj mogło być zamknięte,a dziś już nie:-)
Ja po wczorajszym badaniu myślałam,że urodzę bo szyjka miękka itp,a ten jak mi zamieszał,to myślałam,że tą szyjke wyjął:tak: I d**a mały dalej siedzi;-)
 
Nie, termin mam dobrze wyliczony... albo Karolkowi jest za dobrze u mamy, albo organizm nie chce go wypuścić z jakiegoś powodu pomimo moich starań
 
Becioo, nie martw się, poród moze przyjść znienacka, czego jestem żywym dowodem, jednego dnia zamknięte na 3 spusty a następnego już po robocie :)
 
Becioo, nie martw się, poród moze przyjść znienacka, czego jestem żywym dowodem, jednego dnia zamknięte na 3 spusty a następnego już po robocie :)



zgadzam się w 100% . Ja pootwierana od długiego czasu i miałam doczekać chociażby końca stycznia a jak widać donoszę ciąże i pomimo moich prób namówienia małej do wyjścia ona protestuje a miałam problem żeby utrzymać tą ciąże . Dlatego ja następnym razem jak będę w ciąży nie będę się już tak martwić skracającą się szyjką lub rozwarciem , bo nie ma sensu .Dziecko i tak zrobi jak będzie chciało
 
reklama
Becioo nic się nie martw.Wczoraj mogło być zamknięte,a dziś już nie:-)
Ja po wczorajszym badaniu myślałam,że urodzę bo szyjka miękka itp,a ten jak mi zamieszał,to myślałam,że tą szyjke wyjął:tak: I d**a mały dalej siedzi;-)

agunia, bo ja jestem pierwsza w kolejce, co prawda o jeden dzień, ale zawsze... :-D:-D:-D Dzisiaj kolejna próba nakłonienia maluszka do wyjścia-chyba powinnam wprowadzić się do mojego lekarza ;-)
 
Do góry