reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Dzisiaj bylam u lekarza :) kruszynka ma juz 12 cm :), i wszysko jest dobrze, dostalam tez magnez bo mam ostatnio skurcze lydek w nocy :( maluszek byl uparty i nie chcial pokazac co ma miedzy nozkami ;P
 
reklama
Ja po ostatniej środowej wizycie jestem troche załamana. Dostałam zwolnienie i jakies leki na podtrzymanie. Za bardzo stresowałam się przeprowadzka i urzadzaniem mieszkania i stwierdzono mi obkurcz macicy. :( Mam nadzieje ze stres szybko minie i juz niedlugo znow bedzie ok.
 
sylvanas no to teraz jak sie juz przeprowadzilas to pelny relaks. Rob to co lubisz najbardziej i juz sobie poluzuj. Pudla nie zajac nie uciekna a ty sobie odpoczywaj bo maluszek widocznie nielubi jak sie mamusia przemecza. Bedzie dobrze:)
 
IMG_0001.jpgnowa fotka z wczoraj (15 tydzien)
 
Ja po ostatniej środowej wizycie jestem troche załamana. Dostałam zwolnienie i jakies leki na podtrzymanie. Za bardzo stresowałam się przeprowadzka i urzadzaniem mieszkania i stwierdzono mi obkurcz macicy. :( Mam nadzieje ze stres szybko minie i juz niedlugo znow bedzie ok.

a miałaś jakieś objawy tego obkurczenia??
nie przejmuj się, na pewno wszystko będzie dobrze, odpoczniesz, trochę zwolnisz tempo i wszystko wróci do normy
 
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy.
Co do objawów to tępy ból brzucha, można powiedzieć że takie skurcze jakby. Pojawiało się to mniej wiecej po godzinie 17 i trwało takimi etapami po 20 min az nie wypiłam meliski i poszłam spać. Chwilami ból był tak silny że mi się ciemno przed oczami robiło. Tak jeszcze nigdy nie miałam... Teraz lece na lekach rozkurczowych i juz nic nie boli.. Z tym że to leżenie w domu na recepte... straszne ;p
 
Witam
Moje przeczucia się sprawdziły będziemy mieli synka:) Widziałam siusiaka i jajeczka na usg.Mały pięknie rośnie ma 12,5cm i waży 210 gram,to więcej niż powinien:)
Podczas badania machał rączkami i ssał kciuka że trudno było mu zrobić zdjęcia nie zasłaniając bużki.Jestem taka szczęśliwa:)
A to fotka mojego kochanego synka 16 tydz i 6 dzień.
CCI20100826_00000.jpg
 
reklama
Sylvanas odpoczywaj teraz dużo a na pewno wkrótce wszystko się unormuje.Musiałaś się bardzo wystraszyć tym bólem.

Figa moja znajoma z forum w maju urodziła dwóch syneczków i wiesz że karmi piersią niesamowita dziewczyna dała radę przy dwójce a maluchy ważą już prawie 8kg.

Gratuluje wszystkim mamusią pięknych chłopaków i czekamy na pierwszą księżniczkę:)
 
Do góry