reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Wiem, że to jeszcze wcześnie, bo mam termin na luty, ale zastanawiałyście się nad szkołą rodzenie. Nie znalazłam osobnego wątku z tym tematem, a jestem ciekawa, czy przyszłe lub teraźniejsze mamusie Wrocławianki mają namiary na dobre szkoły, fajnie by było, gdyby były za free.
Witam dziewczyny. Trochę mnie nie było. Coś ostatnio ciągle notorycznie chodże zmęczona, więc wypoczywam i ograniczam kontakt z kompem.

Co do wypowiedzi rudzi27 to ja już się zastanawiałam się nad tym.Ja będę rodziła na Brochowie. Mam tu najbliżej. Tam też będę chodziła do szkoły rodzenia. Znajomi tam chodzili i byli zadowoleni, po za tym będę mogła też poznać położne z tego szpitala(prowadzą zajęcia), oraz zobaczyć salę porodową.
 
reklama
JA chcę rodzić na Kamińskiego, więc będę musiała się dowiedzieć, czy tam jest szkoła rodzenia. Powinna być, a poznanie położnych i obchód po salach w ramach oswojenia się to fajny pomysł.
 
Jestem po wizycie. Okruszkowi bije serduszko. Ale uczucie.
Następna wizyta 10 sierpnia. Mąż został też zaproszony :-)
Mam się nie przemęczać, nie muszę się zmuszać do jedzenia (uff), pytałam o dentystę, bo mam mieć wizytę kontrolną, to mam się wstrzymać tak do 16 tygodnia.
Piszę chaotycznie, ale to z emocji.
 
super dziewczyny, że wszystko dobrze z Waszymi maluszkami a odnośnie dentysty to chodzi o to, że w pierwszym trymestrze nie można podać "bezpiecznego" znieczulenia, gdyby trzeba było leczyć zęby...
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt:-) Ja mam swoją jutro i się już boję:blink: co do dentysty, to też słyszałam, że lepiej się wstrzymać do drugiego trymestru o ile jest taka możliwość.
Neta, śliczna i duża już Twoja dzidzia:tak:
 
super dziewczyny, że wszystko dobrze z Waszymi maluszkami a odnośnie dentysty to chodzi o to, że w pierwszym trymestrze nie można podać "bezpiecznego" znieczulenia, gdyby trzeba było leczyć zęby...

To dziwne, bo ja chodziłam całą poprzednią ciąże do dentysty i miałam podawane znieczulenie bez adrenaliny. Dodatkowo moja dentystka też była w ciąży, więc była w temacie ;-)

neta-dzidzius śliczny. Ale chyba plecki Wam pokazał :-D
 
Dziewczyny, może któraś odważy się wkleić swój brzuszek? Mi jeżeli jutro wyjdzie wsio ok na wizycie, to zrobię fotkę i wkleję:tak: Już czas zacząć chwalić się brzuszkami, wiele z nas rozpoczęło już w końcu 3 miesiąc:tak:
 
reklama
Do góry