reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mona ja w pracy to tylko 7 godzin na szczęście. Reszta to zakupy, oglądanie mieszkań i Harry Potter. I tak cały dzien przemknął. Normalnie to sie staram oszczędzać, bo jak się zmęczę, to brzuszek boli.
 
reklama
Ewon przyjezdzamy na swieta , takze czasu malo a tu urwanie glowy:szok:.
Fifronka mam nadzieje, ze z Twoim cukrem bedzie wszystko w normie i nie bedziesz musiala brac insuliny.
 
witam witam
na posterunku Aneczko

moze zrobimy porzadek z postami,bo tu troche sie uzbierało:)
nie wiem co masz na myśli porządek z postami---- jest ruch to i jest dyskusja---uwagi jedynie do nowych osob coby nie zakładały nowych wątków bez porozumienia na głównym.......nie piszemy posta pod postem----tylko edytujemy i tyle
ewon chyba zaraz napiszę do Hani, żeby zajrzała do nas i zrobiła trochę porządku :)
Aniu - nie wiem co masz na myśli --- mam jedynie zamiar i tu proszę o wypowiedzenie się

  • zamiast wątku o dzieciach - wątek pt POZNAJMY SIE - i tu kazda by napisala coś o sobie i o dzieciach,
  • wątek o pracy dać do ogłoszeń,
  • i nie wiem co z tymi spotkaniami szczecinianek?......zostawić?
poza tym naprawdę gorąco proszę nowe osoby by nie zakladały nowych wątków!!!

zajrzę jeszcze pozniej bo smaze naleśniki

pozdrawiam

no i witam wszystkie nowe osoby
 
Witaj Hana, bardzo dobre pomysły co do zmiany w wątkach... Popieram:-)

Przyszedł wieczór i Zuzia o dziwo spokojna ale dała czadu koło 17, łobuziara mała. Nawet porozmawiać nie pozwoli :-p
Hmm nie wiem co tą moją Zuzię znowu wzięło, jak nie wkłada palców do buzi to do... uszu :szok: i wciąż tarmosi te swoje małe uszka.. ;-)

Jak Wam dziewczyny minął dzień? Jak tam Wasze skarby? :-)
 
Butterfly musze przyznać, że Zuzia nawet jak daje czadu to jest urocza :)

Hana ja też popieram zaproponowane zmiany. A jesli chodzi o wątek spotkań, to żeby nie powtarzał sie z głównym i żeby juz nikt sie tam nie dublował, to może po prostu najlepiej go zamknąć?
 
U nas usg bioderek super,powiedzial ze okaz zdrowia(to najwazniejsze!) zbadal dokladnie od gory do dolu.Tylko zdarzylam mala rozebrac lekarz ja wzial i co zrobila...siusiu,wszystko mu tam zasiusiala:) jak to sie mowi leje na lekarzy :p pozniej szly baki ,to sie smial ze to dla zdrowia.Nastepna wizyta za 3 miesiace a pozniej dopiero jak mala zacznie chodzic.

Dziewczyny mialyscie racje lekarz bardzo przystojny !!! :)
 
Mona a u jakiego lekarza byłaś? My u Żebrowskiego w Zdrojach na Batalionów Chłopskich. Super lekarz z doświadczeniem. Tez bylo wszystko super. A następna wizytę mamy jak Zuzia skonczy pół roku. Czyli w styczniu:-) to Was czeka jeszcze teraz badanie wzroku. Polecam gabinet w Zdrojach na przeciwko przychodni. Co prawda prywatnie. Ale okulistka ma wyśmienite podejście do dziecka:-) i kasuje tylko 20zl za wizytę. A badanie śmieszne:-p oczka duże jak 5zl po tych kroplach. Dziecko zakręcone... :-D
My teraz w grudniu,15-go, mamy szczepienie. Zrezygnowaliśmy z refundowanego. A płatne okazało sie świetne. Chociaz moja mała zwariowana wariatka wstydu narobiła w przychodni bo wiecej sie nakrzyczała przy zakładaniu czapki. Ludzie sie śmiali pod nosem :-p :-)
 
Mona świetnie, że wszystko ok. A z tym siusianiem- niezła aparatka hehe

Butterfly a gdzie chodzisz do lekarza z małą? Bo ja nadal jeżdżę na Kadłubka do pediatry i szczerze to czasami mi się nie chce tak daleko jechać :/
 
Po pierwsze to ja nie chodze z nią do pediatry. Tylko do zwykłego lekarza rodzinnego w przychodni:-) tu u nas w podjuchach. Jest tam bardzo fajna dr Skuza-Siemież. Dokładna, rzetelna i miła...

Idę dalej spac:-)- tzn mam nadzieje ze teraz o 5-tej to byla tylko pobudka ma karmienie, ze jeszcze Zuzia pośpi, bo wczoraj usnela dopiero o 23 z wielkim trudem. A poki co teraz lezy zamulona z otwartymi Ale jakby śpiącymi oczkami;-) do pozniej dziewczyny:-D
 
reklama
hej:)

moj jak zwykle nie dał mi pospac a jak ja wstaje to zaraz damianek sie budzi.

hana chodziło mi o to ,ze za duzo własnie jest nowych watkow,a i,ze na innym forum robimy tak,ze jak jest za duzo stron to zamykamy watek i otwieramy nowy.moze tez tak zrobimy i pierwsze co to kazda napisze jak ma na imie lat i dzieci i cos skrobnie szybkiego o sobie. bo te forumki co kiedys tu pisały to juz nie wchodza tak.i byłoby przejrzyściej .

Mona to dobrze,ze lekarz fajny,a moj damian tez ortopede osikal heheh nasze dzieci maja gdzies lekarzy hehe ja u ortopedy bylam na kadlubka jak damian zaczal chodzil to przeszedl sie po macie i lekarz stwierdzil ,ze wszystko wporzadku.nie lubie lekarzy ,ktorzy porzadnie nie zbadaja.a jak z nockami?

buuteflay idz idz pośpij.mamy tez potrzebuja odpoczynku.

kurcze i Kuba wstał własnie co mu sie dzieje to nie wiem,on to spioszek po mamie:D lubi spac do 12 w południe a tu od kilku dni tak wczesnie wstaje,latem to fajnie,ale zima to niech sobie spi do woli:) jutro ide do alergologa ,moze mi poleci rodzinnego lekarza i psychologa dla Kuby,kazdy mowi ze moze ma adhd .
a ja gardło zawalone i kaszel jakbym gruzlice miała.a pojde do mojej rodzinnej to powie od zatok hehehe
 
Do góry