reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

My natomiast na noc zaczelismy wylaczac ogrzewanie. I Odkad to robimy nasz smyk przesypia cale nocki a i malej lepiej sie spi. Wczesniej sie krecila, wiercila, odkrywala a teraz obudzi sie na cycka i jak popije, to odrazu zasypia.
A tak z innej beczki, to juz kilka, wielkich kartonow spakowalam. Powrót do PL niebawem. Troszke sie uzbieralo tego przez te lata.
Równiez witam tatusia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejcia z rana:)

Mona czemu dopiero jak twoj wróci?? z bioderkami bedzie wszystko dobrze:)) dzieęki dzis wstałam z gardłem zawalonym, jednak za mocno na palone bylo,ale u nas nie ma jak zmniejszyc:(

czarodziejka ja to korzystałam z podgrzewacza:) moze zrobimy porzadek z postami,bo tu troche sie uzbierało:)

didi pakuj sie pakuj:D a to kiedy dokładnie przyjezdzacie??

grzess pewnie rodzynek musi byc:D a żona pozwoliła Ci byc rodzynkiem:D
 
Ostatnia edycja:
witam się wtorkowo :)

ostatnio u mnie ciągle cos się i dzieje i mało czasu mam, żeby tu zaglądać.
wczoraj np. jak wyszłam do pracy na 9, to wróciłam dopiero przed 23 do domu.

za to dziś byłam odebrać wyniki glukozy... i niestety na granicy normy. lekarz powiedział, że koniec z owocami i sokami, a w 30 tc mam powtórzyć badanie :( mam nadzieję, że wyniki mi juz nie polecą.

witam rodzynka :)
 
grzess no to pisz jak najczesciej:D żonka niech tez czesciej zaglada:)

fifronka nie martw sie na zapas ja z Kuba mialam ponad glukoze i to duzo,ze straszyli,ze bede musiala insuline brac.a po powtornym badaniom gdzie indziej bylo ok. u Ciebie tez tak bedzie:)))
 
Hej dziewczyny... !!
Troszkę się wytłumacze, dlaczego mało bywam na forum... Komputer nam się popsuł:angry:
Więc korzystamy tylko w komórce, a to utrudnia życie :-p
Strasznie bym chciała kupić laptopa ale nie wiem jakiego, i gdzie najtaniej :-p

Poza tym Zuzi chyba idą ząbki bo jak od urodzenia nerwusek jest, to teraz stokroć bardziej, żali się, krzyczy, piszczy ojjj mamy tu chaos :sorry:
już nie wiem jak jej pomóc, stosujemy żel dentinox, ale on działa miejscowo, dosłownie na chwilę... tak mi się wydaje, bo chwilę p;otem mała znów wpycha wszystko (i wszystkich :-p) do buziaka...:eek: dziąsełka zaróżowione ma i lekko opuchnięte :baffled:
A od przed wczoraj ma opanowany manerw przewracania się z pleców na brzuch i robi to co chwilę :-p śmiesznie to wygląda :-) coś czuję że niebawem usiądzie bo jest taaaka silna.

Mona Twoja Nadia tak samo już zadziera głowkę do góry jak moja Zuza w 1 miesiącu :-D silne dziewuszki:-D

Pozdrawiam was serdecznie postaram się jakoś odzywać przez komórkowe forum :-p zdrówka życzę w tę nadchodzącą zimę!!!
 
czarodziejka mleko robie na wodzie Zywiec Zdroj .
ewon dopiero jak moj M.wroci,bo wtedy to on w nocy wstaje do malej a ja moge slodko sobie spac:)
fifronka
kobietko oszczedzaj sie w tej pracy! tyle godzin :/ uwazaj na maluszka :)
grzess zagladaj i pisz :) zonka tak samo :)
butterfly a no silne nasze kobitki :)
 
A wiecie co jest najgorsze? Że jak już Zuzia mi zaśnie, to fakt pośpi troszeczkę, ale budzi sie z płaczem, jakby się czegoś wystraszyła. Strasznie mi jej szkoda:-( bo nie wiem czemu tak placze. Uspokaja sie dopiero przytuleniem lub cycusiem..
 
reklama
didi nam się wydawało, że prawie nic nie mamy, bo ile można przez 2 lata uzbierać, a jak się przeprowadzaliśmy to aż w szoku byliśmy ile tego wszystkiego jest. I zastanawiam się jak to możliwe, że wcześniej mieściliśmy się w małym pokoju, a teraz w swoim M nie mogę tego wszystkiego pomieścić ;)

ewon chyba zaraz napiszę do Hani, żeby zajrzała do nas i zrobiła trochę porządku :)

fifronka oby drugie badanie wyszło dobrze.

butterfly, mona babcia M ostatnio stwierdziła, że teraz dzieci są o wiele silniejsze i się szybciej rozwijają niż to było kiedyś. Szymon też szybciutko podnosił główkę.

butterfly Szymon też tak miał (jeszcze czasami się zdarza) i wydaje mi się, że na prawdę się czegoś wystraszył (teraz chyba szczekania psa, kiedyś gołębia)

Grześ a z jakiej dzielnicy jesteście? No i napisz nam coś o swojej pociesze :)

Ja korzystam dopóki Szymon śpi, bo tak to nie da mi skorzystać z komputera, w ogóle ostatnio jeszcze mniej mogę z nim zrobić, no ale to chyba taki czas...
 
Do góry