reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mona nie wiem czy to powód ,ja gotuję wodę zawsze przed podaniem i daje pół na pół z wodą z butelki :tak:

mój Kacperek miał taki właśnie zestaw tylko w innym kolorze ,bywało że zasnął bujając się a jak jeszcze chodził odkurzacz to sjesta na bank:-),bardzo to fajne i na długo
choć Kacper potem wolał na leżaczku z wibracjami ,ja się zawsze śmiałam że jak coś chłopa po jajeczkach smyra lub gilgocze to jak trusia grzeczny i tak było z młodym ;-):tak::-D

li-42354.png

li-42353.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam mamusie :-) z tej strony Tata ze Szczecina, który chętnie nawiąże kontakt z innymi rodzicami, by pogadać o dzieciach, zainteresowaniach i nie tylko ;-) Mam prawie 29 lat, żonę i 4-miesięczną córeczkę. Jeśli ktoś chętny pogadać to zapraszam: komórka: 503803775 i gg- 6767564
 
Mona no cały dzien kicham:(
a wiesz to nie glupi pomysl moze obniz temperature i spradz.pamietam,ze kuba jak sie urodzil to w swoim pokoiku mialam bardzo goraco i on nie chcial spac ,co chwile sie budzil a u rodzicow spał jak suseł.i nawet połoznami mowila ze dzieciom w chlodniejszym jest lepiej spac i oddychac.wiadomo kazde dziecko inaczej lubi ale nie zaszkodzi sprawdzic. moj damian jak sie urodzil to spał w samej koszulce i spiochach badz samym pajacu i spał dlugo.nawet teraz spia na golasa,lubia jak jest za goraco.a moja szwagierka ubiera dzieci bardzo grubo.moze sprawdz.lezaczek super:)tylko sie nie obraz:) chcemy pomoc abyscie wkoncu kochane sie wyspały:) bo sie juz za dlugo meczycie:(
 
Monika mowisz ze lubial jak go po jajeczkach smyralo haha :))) no cos w tym jest ze mezczyzni to lubia :p :)
Ewon kochana DUZO zdrowka dla Ciebie!!!!
Dzis skrece calkiem grzejnik zobaczymy jaka bedzie noc,trzeba wszystkiego probowac.No dobry i spokojny sen w koncu by sie przydal....ale to nastapi pewnie dopiero jak moj M.wroci ;)

a my jutro z Nadusia na usg bioderek,trzymac dziewczyny kciuki zeby bylo wszystko dobrze!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zajrzałam dzisiaj na chwilkę, a tu miła niespodzianka. Wiele mam, a nawet jeden tatuś:) Założyłam wątek i nie miałam okazji przez tydzień zajrzeć, bo moja mała ma dziwny rytm dnia, o ile w ogóle jest to jakiś rytm. Mało śpi, a nockę zaczyna ok. godz. 24, więc czas, kiedy najfajniej grzebie się w necie poświęcam na nocne z nią harce:) Teraz też się zdrzemnęła i już na mnie łypie jednym oczkiem:) Jak tylko będzie możliwość, będę tutaj, aby Was poznać.
 
reklama
Mona ja mieszam wrzątek z zimna wodą (wcześniej przegotowaną). A na jakiej wodzie robisz mleko?
No i Szymon też nie lubi jak jest za ciepło w pokoju kiedy śpi. Teraz też nie zasnął porządnie tylko się kręcił dopóki się nie odkrył. Za to jak idziemy na dwór to muszę go ubierać super ciepło (według mnie aż za ciepło), ale inaczej od razu jest cały zimny i kicha :/

ewon zdrówka

Witam tatusia :D
 
Do góry